Duben 2007

Veuí veuí hot......x))

27. dubna 2007 v 15:28 | Zuzuluk |  Words, ideas, dreams
Hlásí se vám poněkud rozteklá Zuzanka.....:D no je to normální, abych v dubnu seděla v sukni a v tílku a myslela, že se asi rozteču? Blééééé.....x)
Asi zdrhnu do obchodu pro nějakou zmrzku nebo véééééélkej nanukáč....nebo pro něco studenýho k pití, nějakou pěknou TopDívku(hahaha, to je vtip x) a sednu si na balkon, protože chodit se mi nikam nechce(teda až na ten obchod x)....
Co bych vám eště napsala? Snad jen, že jedeme do Krušnejch hor za příbuznejma, který sou sice moc hodný a všechno, ale jejich dětem je už přes osmnáct. Petra(tý už je přes dvacet, ehm hoodně přes dvacet) ta bude někde s tim jejim Lojzíčkem a Klárka x) ( její osmnáct a je to moje teta:)) ta se bude drtit na maturu. Chce bejt porodní asistentka....:D No, takže na mě zase zbyde můj milej bratříček, kterej se mimochodem dostal na Josefskou, takže vám přeju hodně úspěchů s nim a jeho kamarádama..:D Prostě to bude moc veselej prodlouženej víkend...Jo a domu pojedem vlakem, páč naše auto jaksi dodělalo......:D
Tak pa..........x)
N´joy your holiday...x)
P.S. Mářo, myslíš , že bys mojí adresu mýho blogu šoupla na NIUC? Nějak sem přehodnotila svoje názory....jo, sem divná a rozmazlená...a vůbec mi to neva....x)
Z.

Pardon....x)

26. dubna 2007 v 18:23 | Zuzuluk |  Words, ideas, dreams
Moc se omlouvám, ten poslední článek byl děsně sobeckej....jen hnusnej rozmar....
Jinak - ten novej design bude červeno - bílej, už se na něm pracuje, ale nějak mi nefachá Malování, tak snad se to spraví.....x)
Pa, Z.

Sha-la-la-la-la!!!x)

26. dubna 2007 v 9:02 | Zuzuluk |  Ústav pro duševně choré
Tak vám píšu ze školišky....no, ze školičky....;) moje školiška už to dlouho nebude.....;) školiška je úchylný.....:D Poslední dobou hodně přemejšlim o novym designu. Pjosim - tenhle design je hnusnej a je jenom PŘECHODNEJ!! ;) Sha-la-la-la-la! Hurá.....doufám, že se dostanu do tý francouzský třídy, to bych byla happppy....;)
Let´s love be your energy...;)
OMG já sem ale blázen.....;)
Páááčko x)
Zuzanečka budoucí studentka Gymnázia ve Štěpánské 22 ....;)
Doufám, že budu studentka I.B, to je ta francouzská větev.......
FACE IT! X))

READ THIS EVERYBODY!!!

24. dubna 2007 v 15:41 | Zuzuluk |  Princess herself
I´VE GOT IT!!!!!!
JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ !
JSEM 64. ZE 210 !
DÍKY MOC VŠEM !
PANEBOŽE MĚ TO ASI SKOLÍ........
:D
Z.

Bloody hell x((

23. dubna 2007 v 14:40 | Zuzuluk |  Princess herself
A je to v hajzlu.
Dík všem, co mi drželi palce, ale já si to zvorala sama.
Let´s live for another four years in Josefská...
Že se mi nebudete smát že sem to podělala?
Dík................
Z.

Madame Gilotina....

22. dubna 2007 v 20:53 | Zuzuluk |  Words, ideas, dreams
Poslední článek před popravou....Prosim prosim: držte mi palce!! Sem z toho hrozně vystrašená, víc než z malý matury........dík.......
Z.
Pro Libora ještě odměna......:)

Pjosim lidičky......x)

22. dubna 2007 v 12:01 | Zuzuluk
Lidi! Neutíkejte! Já sem se nezbláznila!Ani sem se nevrátila k bleskovkám, jak sem chtěla..fakt ne...Jen sem se přihlásila do bláznivý soutěže mýho bratránka.....:)
Dobře, ok, je to kravina, ale tak přece jenom - kdybyste chtěli, tak skočte na www.csinfo.blog.cz a tam v komentářích pro mě hlásněte do ankety. Pjosím......x)
Mám svůj první spřátelený blog - www.kajusi.blog.cz Je moc pěknej , tak se tam mrkněte...
P.S. Já sem se nezbláznila, to na mě de ten předzkouškovej stres!:D
Z.

Make-up & boys, yeah?

21. dubna 2007 v 13:13 | Zuzuluk |  Princess herself
Tak jsem zase přemýšlela. Samozřejmě, že sem nic nevymyslela, jako vždycky. Pak sem si vzpomněla na jeden z mých starších článků Šprti = inteligenti??? Jestli sem tehdá nebyla moc ostrá, anebo jestli sem měla pravdu. Když si přečtete ty komentáře pod tim, nějaká osoba nás tam nehezky osočuje. Je to pravda? Zajímá mě jenom malování se a kluci? Je to se mnou vážně tak špatný? No, to musíte posoudit vy, páč já sem na sebe většinou až moc kritická. Nebo ne? Asi nemám právo na to se sama posuzovat, asi se vidim v lepšim světle( v takovym světle růžovym s glitrama..:D) než je to doopravdy. Ale nemá to tak každej? Hm.
Z.

Miss rightie....x)

20. dubna 2007 v 13:06 | Zuzuluk |  Words, ideas, dreams
Tak co, jak jde život?
Věřim, že to asi nejni moc fajn sedět ve škole, když je venku tak krásně... i když - já mám co řikat..já zas musim sedět doma....Za chvíli se pakuju a jdu na Zkoušky nanečisto na Zatlanku. To, že mi budete všici držet palce mi pomůže na 99,9999999999999 % , tý jedný milióntině či co budu muset pomoct svým výkonem na zkouškách, tak si to musim trošku pojistit. Ale říkám si, že vlastně nemám co ztratit. Teda jako jo, ale nejni to tak hrozný, jako kdybych šla ze základky. Mám fajn třídu, se kterou sem se za poslední měsíce docela skamarádila. Mám docela fajn profesory, no, jak který....x) ale to se dá přejít......mám fajn paní hospodářku....xD ("Vám to dneska sluší, jako psovi uši, doooooooobrý den! Vám to dneska sluší jako psovi uši....atd.xD) No.....asi tak......a taky zjišťuju, že sem vlastně sama proti sobě...ráno sem se vzbudila, asi dvě hoďky sem počítala příklady a pak? Pak už nic...prostě se mi nechtělo......x) Jo, tak už to prostě je....A teď sem si vzpomněla...x)
Přece sem vám slíbila odpověď na ten hnusnej příklad! Tady je...xD
Jedničku nedostalo .... 22 žáků ..... = x - 22
Dvojku nedostalo .... 20 žáků ...... = x -20
Trojku nedostalo .... 26 žáků ...... = x - 26
x - 22 + x - 20 + x - 26 = x
2x = 68
x = 34
Zkoušky se zúčastnilo 34 žáků.
To sem ale šikula, co?! Jestli tenhle příklad bude ve zkouškách, tak budu happy....x)
P.S. V komentářích je další anketa ohledně designu....xD
P.S.S. Dfm, že ste si užili ustaw, twe....x))))
Z.

Miss wrongie...x)

19. dubna 2007 v 15:10 | Zuzuluk |  Words, ideas, dreams
Jo, máte pravdu. Na tu návštěvnost prdim. Budu psát články a doufat, že je někdo bude číst. x) Jak bylo dneska ve škole?:D nějak sem se nenamáhala tam chodit(kdo ví, ten ví. nechci, aby se to Lopka dozvěděla..:)) Já sem od rána do půl jedný počítala příklady. A pak mě přepad tááááááááákovej hlad, že sem tu učebnici zavřela a udělala nájezd na ledničku.:) po obídku sem si sedla k televizi, a po televizi k počítači...no a teď pendluju zpátky k tý učebnici.....:) Jinak to nejde - mamka by mě zabila....to díky ní sem mohla bejt dneska doma...no nic....pokud chcete bližší vysvětlení - mám ICQ . :)Nwm, jestli ho vám sem mám dát, je to dost riskantní, ale zas vim, že sem nechodí nikdo jinej než vy. .....x) hmmm...je to dilema, ale pud sebezáchovy vyhrál, a navíc, všichni, kdo sem chodí moje ICQ mají, teda krom Terky myslim,....Vracím se k učebnici matiky.....A víte co? Přece jenom udělám takovou malou soutěž... ne, nebojte, jen něco zkusim.
Zkouška z matematiky dopadla dobře - všichni získali jen 1, 2, nebo 3. Jedničku nedostalo 22 žáků, dvojku nedostalo 20 žáků a trojku nedostalo 26 žáků. Kolik žáků absolvovalo zkoušku?
Jak vypočítat tenhle příklad, to netušim. Když budete někdo tušit, napište do komentů. Večer jdu na doučko, tak vám to kdyžtak vysvětlim.....x) háhá.....x)
P.S. V komentech je anketa ohledně designu, pls hlasujte...x)
Z.

Again & again & again...x(

17. dubna 2007 v 16:22 | Zuzuluk |  Words, ideas, dreams
Je to tu zas.
0 komentářů, 0 lidí , 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.....
Prostě nikdo....... **** na to....pardon....asi to tu celý zrušim, bo začnu dělat bleskovky...to sem měla 20 lidí denně..
KDE SOU TY ČASY???!!
Z.

La mathematique...x(

15. dubna 2007 v 17:33 | Zuzuluk |  Princess herself
Proč je tenhle článek v Rubrice Já, já, já, jenom já? Páč já, já, já, jenom já neumim matiku a proto se nedostanu na školu, ne kterou chci. Chodim na ty Zkoušky nanečisto, a vejdu se do první dvacítky, ale to jenom díky tomu, že mám good češtinu a best všeobecnej přehled. A matika? Už sem zvládla mít 8 bodů z 30. :´( Je to na ***** ! Pardon, ale mě to fakt štve.......teď sem dopočítala asi padesát příkladů, chápu je, všechno oki, ale až mi je daj 23.4. v 8h ráno vypočítat, tak ze mě nic nedostanou.....:( Chjo...
Z.

Tak nic no.....:D

12. dubna 2007 v 17:13 | Zuzuluk |  Words, ideas, dreams
Říkala sem si, že další článek napíšu až teprv všichni napíšou komentář k minulýmu článku....Ale bohužel smůla...:D Tak píšu další.........Ale nwm co napsat..jde to se mnou z kopce...:D Hmmmm..Tak třeba dneska byl krááááásnej den..všechno bylo oki....počasí, nálada etc. Asi na mě padá jarní nostalgie nebojaksetojmenuje, prostě že sem taková duchem nepřítomná ale jináč hrozně veselá.....:) to je jedno...pečte na to..:D
Z.

Moje prázdniny & Prázdniny pana Beana

6. dubna 2007 v 21:07 | Zuzuluk |  Words, ideas, dreams
Tmddm.........
Jak se máte?:))
Já sem mám suprově...:))
Já, můj bratr a můj bratranec Danny sme se vydali do kina na Prázdniny pana Beana. Jeden by si řek, že je to kravina - taky že byla - ale já se tak smála, že sem tam málem umřela. :)) Vážně! Asi to bylo mojí pubertální náladou a přítomností dvou 12-ti letejch výrostků..:)) Vládne všeobecné přesvědčení, že v devátý třídě bych v pátek večer měla bejt někde s partou, nebo na diskotéce.....Ne, já šla s dvěma malejma klukama do kina...:D Ale zas musim říct, že to bylo fakt dobrý....Nakonec sme zakončili v Mekovi, kde si můj " malej " bratránek dal salát, cheeseburgra, taštičku a Colu. Já fuckt koukala když to do sebe všechno nasoukal....:D Njn.... :D
kliknutím na obrázek zavřete okno
Z.

Co je komu do toho?!

4. dubna 2007 v 15:34 | Zuzuluk |  Words, ideas, dreams
Tak teď sem ale namíchnutá!
Na jednom blogu ( nebudu řikat na jakym) sem narazila na nepřímou kritiku mé osoby! x(
Že prej článek, ve kterym se o člověku nic nedozvíme a že tam sou jenom strohý informace, co kdo dělal,např. že zašel do cukrárny!! je na nic. Děvče, až sem zase někdy přijdeš, tak koukni- teď ti ukazuju svoje emoce - sem naštvaná, a zrovna tobě do toho nic neni, kdyť mě ani pořádně neznáš! Co ti kdo napovídal, nevim.
Už toho mám plný zuby.
Z.
P.S. Sry, ale mě to dožralo.....x(

Glamorous

4. dubna 2007 v 15:13 | Zuzuluk |  Lyrics
Úplně super písnička!
I love it!:)))
Fergie ft. Ludacris - GLAMOROUS
(Are You Ready)

If you ain't got no money take yo'broke ass home
You say: If you ain't got no money take yo'broke ass home
G-L-A-M-O-R-O-U-S, yeah G-L-A-M-O-R-O-U-S

[B-Section:]
We flyin' first class
Up in the sky
Poppin' champagne
Livin' my life
In the fast lane
And I wont change
By the Glamorous, oh the flossy flossy

[chorus:]
The glamorous,
The glamorous, glamorous
By the Glamorous, oh the flossy flossy

[chorus:]
The glamorous,
The glamorous, glamorous
By the Glamorous, oh the flossy flossy

[Verse:]
Wear them gold and diamonds rings
All them things don't mean a thing
Chaperons and limousines
Shopping for expensive things
I be on the movie screens
Magazines and boogie scenes
I'm not clean, I'm not pristine
I'm no queen, I'm no machine
I still go to Taco Bell
Drive through, raw as hell
I don't care, I'm still real
No matter how many records I sell
After the show or after the Grammies
I like to go cool out with the family
Sippin', reminiscing on days when I had a Mustang

And now I'm in...

[B-Section:]
first class
Up in the sky
Poppin' champagne
Livin' my life
In the fast lane
And I won't change
By the Glamorous, oh the flossy flossy

[chorus:]
The glamorous,
The glamorous, glamorous
By the Glamorous, oh the flossy flossy

[chorus:]
The glamorous,
The glamorous, glamorous

By the Glamorous, oh the flossy flossy

[Ludacris:]
I'm talking Champagne wishes, caviar dreams
You deserve nothing but all the finer things
Now this whole world has no clue what to do with us
I've got enough money in the bank for the two of us
Brother gotta keep enough lettuce
To support your shoe fetish
Lifestyles so rich and famous
Robin Leach will get jealous
Half a million for the stones
Taking trips from here to Rome
So If you ain't got no money take yo'broke ass home
G-L-A-M-O-R-O-U-S, yeah G-L-A-M-O-R-O-U-S

[B-Section:]
We flyin' first class
Up in the sky
Poppin' champagne
Livin' the life
In the fast lane
And I wont change
By the Glamorous, oh the flossy flossy

[chorus:]
The glamorous,
The glamorous, glamorous
By the Glamorous, oh the flossy flossy

[chorus:]
The glamorous,
The glamorous, glamorous
By the Glamorous, oh the flossy flossy

[Verse:]
I got problems up to here
I've got people in my ear
Telling me these crazy things
That I don't want to know
I've got money in the bank
And I'd really like to thank
All the fans, I'd like to thank
Thank you really though
Cause I remember yesterday
When I dreamt about the days
When I'd rock on MTV, that be really dope
Damn, It's been a long road
And the industry is cold
I'm glad my daddy tell me so
he let his daughter know.


(If you ain't got no money, take your broke ass home)
My daddy told me so
(I said, If you ain't got no money, take your broke ass home)
He let his daughter know
(If you ain't got no money, take your broke ass home)
My daddy told me so
(If you ain't got no money, take your broke ass home)
He let his daughter know

Design...:))

4. dubna 2007 v 12:29 | Zuzuluk |  Words, ideas, dreams
Lepší?:))

Srdíčkový den & Velikonoce

3. dubna 2007 v 14:10 | Zuzuluk |  Words, ideas, dreams
Lidé moji...:))
Já už dneska nemůžu......Prošli sme celý centrum Prahy, prodaly sme ani ne půlku a celou dobu sme se něčemu smály....až na ty bolavý nohy to bylo vtipný...:)) Nebudu vám vypisovat, co sme všechno potkaly apod.,to vám povim a možná to napíše Domča k sobě na blog...ona to přece jenom umí podat trochu líp...:p Prostě to bylo neskutečně vtipný...:))(Podle mě:))
A Velikonoce? To sou naprosto skvělý svátky...teda až na nějaký věci, ale to bych přešla....:)))Ale jak to u nás probíhá normálně? No - spíš nenormálně..:)) Taťka uznává zásadně slovenský velikonoční zvyky, takže místo mlácení pomlázkou nás polejvá vodou..:) Po "krušnym" ránu se vydáme za dědou, kterej nás tak lehce omlátí pomlázkou a zanotuje nám něco jako :" Šiviryby, mastné ryby, kus koláča od korbáča, ještě k tomu kost, už je toho dost." Poslední roky se tomu už jenom směju...i když je to spíš k pláči..:) A nakonec skončíme u tety, která nám radši ani nechce otevřít, když vidí tátu s lstivým výrazem v obličeji a flaškou vody v ruce...:)) Já se Bárou(sestřenka) z toho máme výtlem, ale ani ona neujde zlití vodou..:))) Nikomu, kdo na to neni zvyklej bych to nepřála, ale u nás se to praktikuje přes čtrnáct let, to si pak už člověk zvykne..:))) Áchich ouvej....Přeju všem krásný Velikonoce....ať si to užijete stejně jako já..:))
(já vim, že je úchylný podepisovat se pod svoje články, ale já už holt tak zvyklá......:)))
Z.:)

Pink!

2. dubna 2007 v 17:12 | Zuzuluk |  Princess herself
Že je tenhle design skvělej?! ;)