Duben 2009

Kind of happiness

25. dubna 2009 v 21:26 | Zuzuluk |  Princess herself
Sice jsem čím dál tím víc zaneprázdněnější, ale k tomuhle jsem se dokopat musela, jelikož si připadám hloupě, když přidávám tak hrozně málo článků.

V podstatě mi teď nic nechybí, až na dobrý známky z matiky a víc volnýho času. V červnu mi bude možná chybět pár známek na vysvědčení a místo toho tam bude takový ošklivý N, ale tomu se snad ještě vyhnu.

Stává se ze mě odborník na vnější politiku Evropské unie. A mám strašnou radost, že mě to i zároveň baví, EYP mi teď tak nějak dává náplň života :) když vám zmizí východní iluze, tu prázdnotu naplní teambuilding; když zmizí debaty o meteorech, autech a počítačovejch hrách, můžu si radši podebatovat se svojí comittee; a modro-žlutou vlajku nahradí jiná modro-žlutá a navíc ještě s hvězdičkama ;) takže to má i svoje plus :))

Za pár dní jedu do Holandska. Protože můj život se rozdělil na dvě části - Session & P.E.D., tak se moje Post-EYP-depression začíná pomalu vytrácet, jsem veselejší, skáču do vzduchu a očekávám session. A navíc svítí sluníčko! :) je to super :)

Nemůžu se dočkat Eurovillage. Těšim se na Ingrid a Dominika, aspoň dvě tváře z mojí beloved XI. NSC in ČB :) znáte ten pocit, když vidíte někoho, kdo vám připomíná nádherný zážitky? Tohle bude stejný...možná to zní nadneseně, ale až Ingrid uvidim, tak k ní poběžim rychlostí Chucka Norrise ;) A co potom práce s mojí novou comittee? To bude tak super! Znova bude rozebírat foreign affairs, dělat comittee presentation a všechny tyhle věci, hrát Let me see your funky chicken a Zoulou a Here we go with a big fat pony a tak :)

Ze všeho, ale ze všeho nejvíc se těšim na čas strávenej s naším týmem...protože tyhle čtyři lidi jsou teď moje EYP rodina a já sem tam ta malá hloupá dceruška, co se musí ještě hodně učit, ale tahle funkce mi vyhovuje :D

Rotterdam.
EYP.
AG delegation.
Heaven on the Earth.

Love,
Z.

You spin my head right round, right round, when you go down, when you go down

13. dubna 2009 v 18:41 | Zuzuluk |  Princess herself
Český Budějovice. Paříž. Praha.
14 dní.
Neuvěřitelný.
:)

Všechno se seběhlo nějak moc rychle.

Nechci to tady nějak mystifikovat, tak -
  • svítí sluníčko
  • sem magor
  • miluju EYP
  • sem eště větší magor
  • východ jako východ, koho to zajímá xD
Hm.
Stačí. :D

JURI, you are recognised 4ever! the best team :*
Z.<3