Září 2009

Having fucking copyright, don't you understand?!

21. září 2009 v 19:26 | Zuzanka |  Princess herself
Trpíte nedostatkem přátel? Nedostatkem schopností, nedostatkem lásky, nedostatkem krásy a nedostatkem všech ostatních věcí, kterými oplývají vaši spoluobčané?
Vážení a milí, trpíte syndromem Sebelítosti a potřeby ostatních, aby vás litovali a neustále vás přesvědčovali, že vy, vy jste ti jediní a nejlepší...
Chybí vám racionální sebekritika. Není tohle už trochu trapné? Jeden umí to a druhý tohle. Proč světu nepřiznat, že vám něco jde? Proč se zadupávat do země? Je to nuda. A ostatním se chce zvracet z toho, že už jim dochází nápady, jak vám tedy nadobro přesvědčit, že vynikáte v tomhle, nebo v tomhle, že pocit, že vám tohle a tohle nejde je mylný, že máte spoustu přátel, co vás zbožňují a podobně?
Rozhlédněte se.
Vážně nemáte přátele? Dovolte se mi zasmát. Někdo (nevím přesně kdo, zatím jsem na to nepřišla, ale jsem na dobré cestě) to vymyslel tak, aby pro každého znás tady někdo byl. Ať jste bílí, černí, hnědovlasí, hnědoocí, práváci či leváci, tady na tom zasranym světě je pro vás vždycky někdo, kdo vám pomůže, vyslechne, protože i pro něj jste spřízněná duše. Tak co? Stále nic?
Taky občas mívám pocit, že mi nic nejde. Pak si uvařím kafe, prohlídnu si fotky, co mám v počítači už od nevidim, a usměju se. Dobře, tak mi ten příklad z fyziky nevyšel, no bóže. Tak asi nejsem partikuliérní fyzik. Ale kuk - ten diktát z angličtiny sem měla bez chyby! Nebo místo fyziky radši hraju na kytaru. Bluesová dvanáctka, sedřený prsty, zvuk lahodící uchu...tak přece jenom se něco daří. Ne? Nejsem tak naivní, jak se zdá. Přehnaná sebelítost. Ukažte si prstem na sebe a zamyslete se.
Má cenu se takhle chovat? A ještě to vykřikovat do světa? Zjistila jsem, že trocha sebevědomí není k zahození. Myslet si můžete co chcete, ale proč se shazovat před ostatními? Dělají to snad taky? Akorát jim uděláte terč. Zbytečně.
Už mě to nebaví. Už zase. Zase to přesvědčování. Tohle je snad naposled. Příště už nebudu reagovat.
Jsem zlá? Ne. Jenom mě to mrzí. Think it over once again.
Máte spoustu přátel. Nemusíte ze sebe dělat někoho jiného. Nemusíte kopírovat ostatní, brát jim jejich věty z úst. Vymyslete si svoje, lepší. Ač se to nezdá, budou lepší. Protože budou vaše vlastní. A díky tomu se ostatním nebude chtít zvracet.

Zvláštní poděkování: Franz Ferdinand, Arctic Monkeys a jim podobní. Merci.

P.S. Doufám, že příště už ten zvracecí kyblík nebude potřeba.
Copyright!!!! cé v kroužku, er v kroužku, trade mark atd.!
Thank you once again.
A teď vracím hlavu do kýble.
Z.

I'm ill

18. září 2009 v 13:26 | Zuzanka |  Princess herself
Okay.
At first, I'm terribly ill. It feels like slowly dying. Sore throat, coughing, and blewing out something which looks like...no, no, no, Im gonna stop it right now, it's started to be disgusting.

I drink gallons of tea, eat billion types of pills and still, it's quite the same. For a week. Boring.

I've reached the level 35 and I'm...not really excited. Still I'm a noob and play noobish, long way to the level 36. Good news - I've got new guild. It's called 'DDT' and I found many cool people in there :) they are kind and love me, even I'm a noob. I have a dream - to reach level 40, to get plate armor and then I dont really care. But it's pretty long way, because I've become quite bored about it. Still changing places, many Alliance players to kill me...I don't know...without my undead warrior I don't have any taste in it.

But he will be right back this sunday. The bad thing about it is, that I'm not healthy, and I look as a slime. Or a blob.

Doesn't matter, I'm gonna continue in my lvl 36 hunt.
Cya
Z.♥

Morphium, zamilovanost a jiné drogy

11. září 2009 v 16:22 | Zuzanka |  Princess herself
Me thinks me has fallen in love. Me or him is an idiot. So? Which one of us it is? :)
Anebo jsme idioti oba :D

Tenhle můj virtuální deníček toho už zažil hodně, a jsem na to pyšná :) Nikdo to sice moc nečte, ale myslím, že je to spíš plus. Tak se s vámi můžu podělit o zážitky a pocity, když tak nějak vím, kdo se k tomu asi dohrabe :)

Definujte mi modrou barvu. A já vám pak definuji modromodrou ♥

K věci:
'Když mě odsadí na druhou stranu stolu a pak se diví, že se bavím s ostatníma lidma, tak se nemůže divit. Prý že se mu nevěnuju. Ale když jdu kolem, tak si ani nevšimne. Že se máme potkat si taky nevzpomene. Tak kdo se komu nevěnuje?'

Ta modromodrá má účinky jako morfium. Taková náplast na to všechno ostatní.
...nooo, dobře, tak ty ostatní náplasti sou taky dobrý... O:):D

Tak bych tohle blití měla ukončit :D v podstatě sem nenapsala nic s vyšší informační hodnotou :D
Chci jenom, abyste věděli, že vás mám všechny moc ráda, že posloucháte ty moje věčný stížnosti a hned potom Ódy na Muromce. Merci ♥

Bisous.
Z.♥

Zadostiučinění = Revenge's never been soooo sweet

5. září 2009 v 12:02 | Zuzuluk |  Princess herself
Yesterday, I experienced many types of mood anybody can have.
Boredom.
Slight depression.
Hard depression.
Sadness.
Flegmatism.
Total amusement and being the happiest person in the world.
Embarassement.
Fear.
And again, feeling awsome and loved!

I feel wonderful right now.

Vím, že je kolem mě spoustu lidí, na který se můžu spolehnout, ať se děje co se děje.
Jak řekla Anee, v mý situaci kamarádi nestačej.
Ale budou muset! :) a bude to snadný, protože moji kamarádi jsou úžasný lidi, co mě podržej.

Přála bych vám to zažít.
Ten přechod od toho smutku k flegmatismu. A je fuk v jakym stavu sem byla. Když si můžeš dělat co chceš, a zároveň je to pomsta, mstíš se za všechny slova, co kdy padly, za všechny jeho city a touhy, nevyřčený názory, za hluboký pohledy do očí, co nic neznamenaj a smích, při kterém vás píchá v bocích.

Užila sem si to.

Kaňiec.

Nemusíte to chápat, zkuste si to jenom představit ;)
Z.♥