Prosinec 2009

"I see you"

29. prosince 2009 v 17:41 | Daphne |  Princess herself
A je to.
Válim se, papám gumový medvídky a vůbec, ale vůůbec nic nedělám.
Whoooa. Paráda. Prázdniny.

Zítra jedu za Maggie na chatu. Budem ležet ve sněhu, pít Frisco a hrozně se smát. ♥♥♥

Jsem příjemně unavená. Šla sem pozdě spát a pozdě vstávala xD

Takže to zkrouhnu - přeju Vám příjemný zbytek prázdnin, oslavte řádně vstup do novýho roku a usmívejte se :)

Děkuju vám všem za vaší přízeň v roce 2009 (haha, to zní jak prezidentskej projev :D) a těšme se na rok 2010, kterej bude určitě lepší :) protože bude EnVéKáčko, muhahaha :D

For tha Horde!

Your Princess protection paladin Daphne Sunsorrow
♥♥♥

Put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead...

20. prosince 2009 v 16:21 | Princess Daphne |  Princess herself
Peču na vás, princezny, tak so klidně nepište, já si musim na blog vylejt srdce..dělám to už od kvarty, tak proč přestávat ;)

Pamatuješ, Markétko, na minulej rok? Když byly Drážďany poslední školní den a pak už jenom velký nic?
Teď sedim a skoro umírám nad laborkou z chemie, prostě to ne a ne vymyslet, grrr!
V každém případě sme zhlídly Slizku, daly si salát a v pátek jsme vyrazily směr Dojčland :D Já, Markétka, má jediná pala milovaná, Jíťule a Alík :)) Parádička...fír glíchwajn bite :D Krásně sme si nakoupily, Zuzanka má klobouk k Vánocům ♥ (sem úchylná na věci co se dají nosit na hlavě...) Škoda že byla taková kosa. O pár stupňů víc a bylo by to o level lepší. Ale i takhle to bylo prostě pohádkový :)
Eine kleine foto

No a potom přesun k Amálce ( báseň o blití by stála za zvěřejnění, btw ;) )
Za šíílenýho mrazu jsme se přesunuly do chaty orgií, kde netekla voda a pobíhali nechutný vožralí kluci z déčka. Reakce 'Hele nějaká holka' mě natolik nasrala (pardon, ale měla sem větší právo tam bejt než oni) že jsme se potom s Markétkou sbalily a šly pryč slavit k nim domu xD Miluju naše třídní akce, ale když se tam nacpou nechutný voslizlý naprosto dementní kluci, navíc do baráku, kam se vejde asi deset lidí, tak jako sorry, ale ztrácí to pro mě veškerou tu naší roztomilou atmosféru privatů. Achjo.
Ale jinak paráda. Mám svůj klobouk, Vánoce skoro za dveřma a už mám všechny dárky. V úterek dojdem na víno, skočim si do knihovny, a pak zalezu do brlohu a do Novýho Roku mě uvidí tak maximálně Mumínek :)

Uvidíme, jak se vyvrbí tyhle dva dny. Třeba budu mít konečně štěstí ;)
Z. ♥

"Mumínku, co se dělá s unavenými mumínky?" "Zavírají se do plynu, mumínku..."

13. prosince 2009 v 21:42 | Daphne |  Princess herself
Už asi pětkrát sem se odhodlávala napsat nový článek. Tak teď je asi ta chvíle, nevím, prostě nechci nechat blog dál spát... užijte si to ^^

První, co stojí za ty uplynulý dva týdny za zmínku, je zasloužená pochvala pro mě za zkoušení z fyziky. "DOBŘE JÁ!!" xD

EYP day.
Tentokrát zasloužená pochvala mým milým delegates ( jenom těm mým oblíbencům :P ), Matesovi a Matesovi a samozřejmě, mně a Markétce. AG review nejvíc parádní, jsem na to hrdá. Na závěr jsme se vysmály kdekomu, Ár ju tólkin tu míííí? XD

Samochvála smrdí. Ale zrovna tenhle měsíc bych řekla, že se to prostě všechno daří tak jak má, a tak že si tu pochvalu zasloužim. Ne sama, ostatní byli dokonalí až dokonalejší =** Mikulášská na AG byla tak nějak zvláštní. Naše třída byla úplně parádní. Všem to moc slušelo, byli jsme tak správně mikulášsky naladění a DJ Bambus je prostě největší borec. Škoda že sem zatim neviděla žádný fotky. Kdo mě teda zklamal, jsou ostatní třídy ( ne všechny!! ), které se na nás tvářily jak na idioty a bojkotovaly nás, až někteří utrpěli fyzickou újmu. "Pošlu vám účet z čistírny!!" to všechno završilo. Asi nepochopili, že to bylo pro ně. Celý tohle divadýlko. A my sme se aspoň nemuseli učit xD

Jirkova oslava v pátek večer byla moc příjemná, princezny nafotily nehorázný množství fotek, které jsou ke zhlédnutí na FB :)

Minulý týden probíhal v neustálých debatách a slzách s rodiči. Nesmířím se s tím, že se se mnou bdue jednat jako s desetiletou. Po menším erroru se celková situace v naší famílii zlepšila. Máma už nevalí oči, když se řekne "dvoudecka vína" xD docela pokrok. Začíná se se mnou zacházet v patřičných mezích. Hurá.

Ale tohle všechno křehký povahy jako jsem já vyčerpává. Neustálý debaty, posmivační spolužáci, ale pak vás i unavujou lidi, který máte vcelku rádi a každej názor, co se rozchází s vaším vás uráží. Chtěla bych vám to přiblížit, ale nevím, kdo se k tomu může všechno dostat. Spíš se mě zeptejte osobně.

Nakonec stejně nastal velký den D, ples a pro mě teda i kus after :) musela sem forévr zrušit svoje růža šaty, teda do tý doby, dokud nezhubnu tak deset kilo. Možná by stačilo pět.
Co říct? Čtvrťákům se moc povedlo předtančení. Padla na mě melancholie...jak to bude příští rok. V tý škole bude prázdno. Samý cizí lidi. Achjo. Uteklo to až moc rychle. Jinak byl ples trochu nuda, ani nevim proč. Ale všem to moc slušelo.
Na after sme dorazily až asi ve čtvrt na jednu, ale nikdo moc tam nebyl. Což je škoda, vzhledem k tomu, že sem musela domu v půl druhý.
Ale zatančila sem si na Sexy Bitch, což je satisfaction a zbytek my loves si enjoyed themselves, což je i částečná satisfaction pro mě :)

No a teď je neděle, hrozná neděle před koncem světa. Tenhle týden bude brutální. Ale pak už to bude jenom a jenom dobrý. Přežiju 4 dny a můžu slavit. Slavit a odpočívat. Je těžký popsat psychickou únavu do článku. Připadáte si unavený fyzicky, ikdyž vlastně nejste. Všichni vás podceňujou, pořád po vás něco chtějí, vysmívají se vám, mstí se vám. Jste jejich terč. Nikod vás nemá rád. Pak přijdete domu, koukáte do bílý zdi a je to tu zase.

Už je mi líp. Vážně. Čím jsou Vánoce blíž, tím je mi líp.
Protože jsem anděl.
Jak to vysvětlit?
"Vypil na ex 0,8 l piva, pak mu bylo celej večer zle a válel se tam po nějaký holce, která se na něj tvářila dost znechuceně."
A právě proto sem anděl. Tehdy, tehdy, když bylo eště všechno dobře, měla sem chuť ho odvést domu, uložit do postele, pohladit ho po tváři, dát mu pusu na čelo... jsem totiž anděl. A nebo jsem hloupá husa. Což nepřichází v úvahu. Takže jsem anděl.

Půjdu spát. Ať uvidím co nejdříve, jak začíná tenhle apokalyptický týden. Dobrou noc.
Daphne ♥