Duben 2010

Romeo, save me!

29. dubna 2010 v 16:59 | blá Daphne |  Princess herself
Tak tady tak sedim a přemýšlím, co napsat. Nějak mi nic nenabíhá, bude to asi tím, že poslouchám Linkin park. To mám vždycky v hlavě jenom takovou mlhu, kterou naplňují ty nejdepresivnější úryvky z jejich textů.

Je mi dost smutno po EYP, kam sem měla zítra jet, jenže z toho sešlo kvůli milionu věcí.

Máma teď vysvětluje dědovi, ať mě neposílá do Billy pro pivo, že ho kupuju nerada :D už jenom měsíc a kus a můžu si do Billy pro pivo dojít třeba i v pyžamu :D

Na sentimentální článek týkající se mého věku je eště dost času, teď bych se měla vyhrabat z toho rozteklého posedu u počítače, ale co naplat.

*some text is missing*

*part of brain missing*

*part of heart missing*

*shit* :D

Asi bych měla najet na svůj pravidelný páteční režim. Vyfintit se, odejít do hospody, mírně ovíněná vyprávět klukům z áčka strašně vtipný příběhy a pak už totálně mimo zase jít dom.
A víte co?
Mě už to nějak nebaví.

Druhá varianta je zkysnout u compu, udělat 69 level ve wowku a jít o půlnoci spát. Ještě si to musím zítra rozmyslet, protože evidentně ani jeden z mých plánů není zrovna plodný. Teď si dám čokoládu, ať mám ještě víc proč nadávat na svoje lejtka a stehna. Kromě obří Toblerone sem v lednici našla lahev Pražské vodky, kterou sem před mámou označila za humáč a ona mi VYNADALA, jak se to chovám k takový dobrý vodce :D já to nechápu :D to bych teda měla jít zítra potrápit svoje játra nějakou finskou vodkou :D mám chuť na mojito!!
mňaaaaaaaaam
Taky byste si dali, co? Aaaach...no asi půjdu potrápit peněženku :D dám si víno a pak už mě někdo pozve, nebo ne?:D Potřebuju si totiž ujasnit pár věcí :D Sem tragéd...to si jako nepotřebuju ujasňovat, ale tak...co se může stát, nejhůř si dám facku.

Napsala sem sexy politickej fejeton. Máma řekla, že je to až moc politický, tak sem to trochu zkrátila a potřebuju, aby mi to ještě někdo zkritizoval. ZKRITIZOVAL!

Jdu nakrájet salát. Potřebuju radu. A to hned!
hahahahaha:D
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Daph♥

Love Story
Taylor Swift

We were both young
When I first saw you
I closed my eyes
And the flashback starts
I'm standing there
On a balcony in summer air

I see the lights
See the party the ballgowns
I see you make your way
Through the crowd
And say Hello
Little did I know

That you were Romeo
You were throwing pebbles
'Till my daddy said Stay away from Juliet
And I was crying on the staircase
Beggin' you Please don't go

And I said

Romeo take me
Somewhere we can be alone
I'll be waiting
All that's left to do is run
You be the Prince
And I'll be the Princess
It's a Love Story
Baby just say Yes

So I sneak out
To the garden to see you
We keep quiet
Cause were dead if they knew
So close your eyes
Just keep this down for a little while

Cause you were Romeo
I was a Scarlett Letter
And my daddy said Stay away from Juliet
But you were everything to me
And I was beggin' you Please don't go

And I said

Romeo take me
Somewhere we can be alone
I'll be waiting
All that's left to do is run
You be the Prince
And I'll be the Princess
It's a Love Story
Baby just say Yes

Romeo save me
They're trying to tell me how to feel
This love is difficult
But it's real
Don't be afraid
We'll make it out of this mess
It's a Love Story
Baby just say Yes

I got tired of waiting
Wonderin' if you were ever comin' around
My faith in you was fading
When I met you on the outskirts of town

And I said

Romeo save me
I've been feelin' so alone
I keep waiting for you
But you never come
Is this in my head?
I don't know what to think
He kneels to the ground
And pulls out a ring

And says

Marry me Juliet
You never have to be alone
I love you
And that's all I really know
I talked to your dad
Go pick out a white dress
It's a Love Story
Baby just say Yes

Cause we were both young
When I first saw you


A tak to bude :))


Vendel'o eranu, help me to forget...

22. dubna 2010 v 16:38 | Daphne |  Princess herself
Level 68!
♥♥♥♥♥♥♥♥

Ať se snažím, jak se snažím, moje seminárka je fakt humusoidní :D snad to nikdo nikdy nebude číst :D jsem na ní hrozně pyšná, protože sem se prokousala stohama článků cizím jazykem ( a bohužel nikde na internetu není lékařsko-český slovník :D ) ale je to žůžo :D
Občas to sice vypadá, že je to seminárka na děják, protože tam mám hodně věcí z historie, ale to je přece taky důležitý! Isletin a insulin je zatím nejlepší chemická věc, o který jsem kdy slyšela, hned po ampuli bromovodíku a Nitrosovanadolu :D

Jinak se celej svět zbláznil. Pořád ještě není byt vedle hotovej, zato já sem hotová :D sem ráda, že ráno vůbec vstanu, jak jsem unavená. Teď jsem maximálně schopná s sebou fláknout do židle a číst si něco o sacharidech, nebo líp zapnout wowko. Nechtějte po mně, abych šla chlastat, protože se zničim po první skleničce vína. Fakt.

Svět se taky zbláznil, protože mi zbylo mých milých na prstech jedný ruky. Je mi moc líto, že ostatní to nejsou schopni pochopit sami od sebe, že teď prostě nemůžu NEMŮŽU nikam jít. Dokud to všechno nebude za mnou, jako seminárka a byt vedle, tak prostě budu zavřená doma. Prostě to jinak nejde, jsem unavená, lezu po zemi a vytírám, musím žehlit, dělat večeře, svačiny, chodit na nákup, prostě TEĎ nemám čas. Zkuste to ještě jednou pochopit. Nedělejte ze mě asociála, co se k vám obrací zády. Zkuste si jeden den udělat všechny domácí práce, co většinou dělá vaše mamka a ještě běžte sousedům vytřít koupelnu a utřít všechny skříňky v kuchyni. Tak co, jde se kalit?

Odečte-li se maturitní týden a výlet na vodu, půjde se do školy už jenom 40x. Mezitím se ještě musí naplánovat ta slavná oslava Sue&Maggie, což bude úplně nejvíc parádní ♥ a o prázkách? ... kdyť o tom mluvím pořád :)) ale stejně to bude nejlepší věc ♥

Nemůžu uvěřit, že je to už půl roku. Nemůžu nemůžu nemůžu. Nechci.
ftzjdj
Dobře, konec depky, návrat sarkasmu :D jaj.
Takže, hlavně zvesela :D
Tmrrw A hard day's night vol.2 lunch ♥
The Horde FTW! Selama ashal'anore ♥
Princess Daphne

In a perfect world, this could never happen

9. dubna 2010 v 15:28 | Daphne |  Ústav pro duševně choré
Že je svět nespravedlivej, to už sem věděla dávno.
Ale že je až tak nespravedlivej, to sem vážně netušila.
Můžete mi říct, že by bylo nespravedlivější, kdyby se mnou chodil na oba semináře...že jsem dopadla ještě v podstatě dobře.

Nevadí. Dá mi to důvod, proč se tu fyziku vážně pořádně učit. Přispěje to k mým lepším výsledkům.
Nebo ne?
Uvidíme.

Ševičko, nemůžu o tobě přece zase napsat, že mě štveš :D možná mě štveš, ale jenom tím, že máš bohužel pravdu. Jako ostatně vždycky. V každym případě to ale nezmění můj náhled na věc, na tu osobu, a ikdyž asi někde v v hloubi víš, že tentokrát mám taky pravdu, máš zas ty pravdu, že nemám právo takhle lidi soudit. No, necháme to volně plynout, ono se ukáže, what the fuck is really going on ;)

Dneska teda mířím do víru nočního města, snad se to vyvede :) myslete na mě, jsem hloupá :D

...

ndohsfn yiur
Taková menší teorie relativity :D hyn sa hukáže příští rok :D

Bisous ♥
Daphne

Riverside motherfucker!

4. dubna 2010 v 15:52 | Daphne |  Princess herself
Vytřít podlahu. Vydrhnout dveře. Umýt koupelnu. Vyčistit špajz.
Nedělám to s nějakým zvláštním ethusiasmem, ale s pocitem, že je to pro dobrou věc. Děda bude v teple, bude nás mít blízko a nebude sám v obřím bytě. 2+1 sice není žádný luxus, ale lepší malý teplý byt než rozsáhlý komplex, kde je třeba i 10°C.
Až se zklidní situace, bdue všechno zase fajn. Teď se utápim v úklidu a v knížkách o cukrovce. Až bude stěhování ukončený, až odevzdám seminárku...až až. Už aby.

Už zase počítám dny do prázdnin. Už zase mám tu stejnou náladu jako minulý rok. Už zase se těším na prázdniny s Maggie, na naší brigádu, plánovanou tequila party klidně i na pingpongovym stole. Těším se na měsíc na Barrandovem, Harry Potter marathon, na kafe ze Starbucks a debaty o ničem. Procházky po městě a sezením v kavárně na Národní třídě.

Až bude Maggie u mě, uděláme 4 levely ve Wowku, který mi chybí. Nalakujeme si nehty na červeno a pak se hrozně zpijem :D

Až překonáme vzdálenost 200km v časoprostoru.

Teď mám úplně hrozně nijakou náladu, dohrála písnička, takže poslouchám jenom cvakání facebook chatu, máma krájí nějakej chleba či co, a velice ošklivě se na mě kouká protokol z chemie, kterej teda nevim kdy udělám, jelikož a protože ani nevim, co do něj psát.
Nejradši bych byla navždy zavřená doma, hrála za mojího miláčka Evelyn 22 gnome mage až navěky věků a pak bych pochmurně umřela. Jako ostatní lidi, co je nikdo nemá rád, jsou rozteklý a cynický.

Problém je, že na to jsem moc cílevědomá.
Dobře, dokončim školy, budu chodit do práce a po večerech budu hrát Wowko. Protože mám náladu pod psa, ale v podstatě mi nic neni. Tak se mě panebože neptejte, jestli je všechno okay.
Ještě že mám svýho vrbáka, kterýmu můžu všechno říct. Ještě že mám jeho vrběnku, co mi zlepší náladu. Ještě že mám tu svojí vrbatou nosu, nebo nosatou vrbu :D a pak mám jednu pošahanou vrbu, která je ještě víc virtuální než já a potřebovala by jednu přes zadek :D jen počkej na léto :D

Posílám vám pusu. Když si vzpomenu na ty svoje broučky, tak se culim na monitor, ale pak se hned mračim, dkyž si vzpomenu na ostatní slizký povrchní nechutnosti, který se tady dějou. Prostě nejvíc cool jo! Všechny vás miluju samozřejmě, protože ste nejlepšííí!

Víte co mi můžete.
Lok'Tar Ogar!
Me smash, you die.
Daphne