Červen 2010

I'd like to make myself believe that planet Earth turns slowly

29. června 2010 v 16:36 | Daphne |  Princess herself
"Gin s tonicem."
"Můžu vidět občanku?"
"Samozřejmě."
"Nějaký čerstvý, ne?"
"Hm."

Takže jsem úspěšně vstoupila mezi dospěláky. Úspěšně využívám data na občanském průkazu a směju se sama sobě, nejvíc tomu, jak moji kamarádi kontrolovali můj výraz, když jsem ten doklad mohla konečně vytasit. Při té vzpomínce se usmívám ještě teď. Stejně jako se usmívám nad vlastní vypočítavostí.

Možná, že mi hráblo, a možná, že jsem začala přemýšlet. Přestala jsem lhát těm, na kterých mi záleží. Vrací se mi to neuvěřitelným pocitem, že už jsem osoba, která sama dokáže ohodnotit situaci a dá se na ni spolehnout. A právě proto se těším, až si v pátek natáhnu nohy, otevřu si lahev vína, podívám se na nějaký megalomanský historický film a pak třeba zavolám jemu. Až mu řeknu, jak se těším na neděli, a připomenu mu, aby si nezapomněl hůl, aby se mi po cestě někde nezranil. Zbožňuju ironii. 

Myslím, že červen sám o sobě se zbláznil. Stala se ze mě stará velryba, kobyla, whatever. Stihla jsem všechno smíchat dohromady, emoce a vodu z Vltavy. S úšklebkem a s pocitem "prezidenta Zeměkoule" jsem to stihla všechno zahodit a vysmát se všem přímo do obličeje. 
Nesmím zapomenout, že jsem viděla gripeny. Byla jsem u Jirky na chatě, což mě znovu přesvědčilo o tom, že bych měla jít na FAMU. Byla jsem v Pardubicích. S největším entusiasmem jsem vyběhla na jakoustakous věž a posmrkala všechny kolem sebe. Hlavně, že mám Evelinčin portrét. 

A teď jsem ulovila chřipku. Je to až k pláči, že mi nemoc dokáže zkazit všechny plány. Právě proto nepůjdu na FAMU, ale na medicínu, aby se mi tohle už víckrát nestalo. 

Musím ještě poděkovat našim.
Poslední dny jsem chtěla vyhodit svůj laptop z okna. Měla jsem dost všech těch lagů, freezů a jim podobným. Jednou, kdysi dávno, jsem pípla o tom, že by mi nový počítač vůbec nevadil. A v neděli jsem ho měla. Chápete to? Já teda ne. Jsem zlá zlá zlá a oni mi koupí nový počítač, co vypadá jako televize a dovolí mi mít zapnutých pět Wow najednou. Teda, půjde to, pokud tam to Wow někdy mít budu. Mám už Wotlk, ale potřebuju Daf. A Daf potřebuje Sakulla ♥

Sunday ♥
Yours, Daphne

sakulldafYou-know-who. Listen to me. Once I'm your older sister. I don't mean any harm to you. But I'm really afraid. I don't want you to get hurt. Please. Listen to me and enjoy these holidays as much as I will. And listen again - I want you to be happy. That's why I'm so anxious. I love You.
S.

Dobrý? aneb Víkend v lihu

20. června 2010 v 14:24 | Daphne♥ |  Friends in need are friends indeed
Dobrý??

Dr. Beatty se svalil do čalouněného křesla a ztěžka oddychoval. Konečně klid. Měl zničující týden. Měsíc. Rok? Jen se vrátil z dlouhé plavby, unavený, špinavý, mokrý a zraněný, tak se připletl do bitvy. Trafalgar.

Netušil, že se k tomu připlete, reagoval vždy pouze na slovní příkazy, a tohle přišlo z čista jasna. A když mu admirál předal pokyny, stáhl se do sebe a začal přemýšlet. Bylo mu jasné, že z téhle bitvy bude potřeba vycouvat. Ale lékařské rozkazy se šíří rychle a už nebylo cesty zpátky. Tohle si admirál musí vyřešit sám. Když dokument s rozkazy přišel, Beatty utekl do podpalubí královské lodi, seděl mezi potkany a třásl se. Teď nemůže couvnout. Ale na druhou stranu, je tu tolik dalších a lepších lékařů, že by si nikdo ani nevšiml, že tu Beatty není. A navíc - dosavadní hlavní chirurg odváděl svou práci víc než dobře, všichni ho respektovali a chránili ho. Kdyby Beatty převzal úlohu hlavního lodního chirurga, nikdo by mu nevěřil. A on tuhle funkci nikdy ani nechtěl. Netáhlo ho být na výsluní. Ze všeho nejradši bude dál Dr. Stingovi k ruce. Čímž se zavděčí i admirálovi a nikdo nebude nic namítat. Byla to důležitá bitva. Je zbytečné dělat změny ve vedení.
Když si tohle Beatty uvědomil, vylezl na dok v Porthmouthu a zahleděl se na moře. Tam někde na dně leží Mary Rose. Tam někde na dně, a on by se k ní tak rád přidal. Spát.

,,Seane!" Světlovlasý muž zvolal doktorovo jméno a zamával na něj.
Beatty se otočil.
Královský zprostředkovatel hereckého souboru a jeho mladší sestra se hrnuli k Victory.
,,Seane! Přestaň tady truchlit a pojď si se mnou dát šálek čaje a brandy. Musím ti povyprávět historky z Moulin Rouge... a taky jsem mluvil s admirálem."
Beattymu se udělalo nevolno, ale následoval svého přítele Martena a jeho sestru zpátky do útrob lodi. Beatty připálil Martenovi doutník a otevřel kajutu. Z výklenku vytáhl lahev zlatavého nápoje. Nalil tři sklenky a uvelebil se na pohovce.

Dobrý?

Přišel den bitvy. Beatty byl v jednom kole. V největším shonu přiběhl Marten.
,,Seane! Seane! Zvítězili jsme!"
Beattymu spadl ten největší kámen ze srdce. Už žádní mrtví. Situace se spravila. Vyhráli jsme.

Dobrý?

A tak pokračoval víkend v brandy. Všichni glorifikovali, smáli se, došlo i k pár bitkám v opilosti, rum tekl proudem a námořníci nestíhali odnášet prázdné sudy piva.
Beattymu bylo zle, ale na druhou stranu, byl se svými přáteli a po vítězné bitvě mu bylo všechno jedno.

Dobrý?

Uch. Dala bych si hrozně magoráckej čaj. Mám kocovinu, protože jsem na tom byla jak stará doga, vůbec nechápu, jak se to mohlo stát :D Víno, víno, becherovka, tequila, to mě udrželo opilou jeden večer, a pak zase víno, pak deprese, pivo, vodka s džusem a najednou mi bylo hrozně veselo :D a tak přišla další vodka s džusem, a pak něco, co jsme smíchala, ani vám neřeknu, co to bylo, ale byly to tři věci :D a pak se mi někdo divte :D
Dobrý?:D

A navíc, člověk, co dává lidem pěstí nohou už nemá právo být naštvanej :) všechno je okay, Mňamka se vrátil z ostrova, Barbucha se rozešla s tlusťochem a na mojí sestřičku čeká vlas :D
Jsem sarkastická, ironická a nad věcí :) Jsem totiž nejlepší ze všech, heč.

Dobrý?

Já říkám rovnou každý ať s tím počítá,
že naše cesta ke štěstí je trnitá.
Mává, mává nám všem svobodná zem.
A kdo se bojí vodou jít, ten podle tónů faraónů musí žít, mává, mává, nám všem, svobodná zem...

I'm not arrogant. I'm just better than you ♥ :)

Daphne ♥

Ad honorem Jesu Christi

17. června 2010 v 19:12 | Daphne |  Friends in need are friends indeed
Ahoooooj, mamuti!:))

Jsem zpátky! Skoro živá, skoro zdravá, omlácená, s novými perspektivami a idejemi! xD rofl.
(he's online..he's online online online, write me write me write me xD) ... dobře, nové perspektivy ani ideje se nekonají...ale zdálo se mi to jako dobrý začátek článku :D

Náš water trip se povedl, měli jsme všechno mokrý, já jsem poprvé na férovku spala ve stanu v kukle a vařila v ešusu...jsem obohacena na roky dopředu :D

(he's written to meeeee ♥ yes )

No, ještě co se týče tripu, Buráková je fakt nána, nesnášim jí, volejzá všechny kluky a pak ještě rozdává chytrý rady...ta je fakt ta pravá, co nám bude radit...

You change your mind
Like a girl changes clothes
Yeah you, PMS
Like a bitch
I would know

No je to sranda tohle :) 

And you
Over-think
Always speak
Cryptically

I should know
That you're no good for me
Tomorrow tomorrow tomorrow ♥
Jooooo už vim! Už mam 4 z matiky!!:D
Good ne? Jupí :) 
Waser trip prostě nejvíc joujou :D muhaha
Daph ♥


She wants to touch him woohoo, she wants to love him woohoo, she'll never leave him woohoo, woohooohooohooo :))

5. června 2010 v 20:13 | Daphne♥ |  Princess herself
Mírná úprava textu Don't trust me, když ale to se nedááá :D

Nejsmutnější na tom je, že to v podstatě nemá žádné východisko. Mimozemšťan potká mimozemšťana. Mimozemšťan potká Godzillu. Mimozemšťan ztratí mimozemšťana. Godzilla potká T-Rexe, mimozemšťan ztratí mimozemšťana i Godzillu. Známý příběh. Smutné, tak.

Dnešní slunečný den jsem strávila na pardubickém letišti, sledováním gripenů, albatrosů a dalších. Byla to paráda. Byla to ještě větší paráda, když jsem ukořistila Chiquitku a odtáhla ho do stínu sanitky. Byla to paráda, dokud nepřišla řeč na NÍ, už zase, na TU, ONU, ŽENU, která má v našem slangu přezdívku KAMARÁDKA, ale vzhledem k tomu, že vzdálenost Praha x Pardubice je o hodně delší než Pardubice x Pardubice, je bohužel více než pravděpodobné, že z tohoto boje vyjdu jako poražená. I když je to, jak říká, jenom kamarádka. A on neví, co chce. A já se musím projevit jako spřízněná duše, která chce jenom pomoct, poradit.  Složitý příběh se ještě více zamotává.

A neříkejte mi, že lidské feromony neexistují. Existují, poznám to :D

Je mi trochu smutno. Trochu víc.  Est-ce que je le verrai encore un fois? :(

Jsem zase absolutně ztracená. Asi jako minulý rok...(arrgh, kdyby jste viděli ty svaly... no sakra :D prosím, ať se k tomuhle textu nikdy nikdoucí nedostane :D)

Vyjádřeme se tedy raději k zítřku...bude náročný.
  • Matika
  • Fejeton
  • Zeměpíseček
  • Dodělat už konečně seminárku
Tak já se s vámi asi rozloučím a nmířím si to na heterosexuální oslavu trdlíka s trdlíkem :) jdu se zničit...ale když jsem slíbila JEMU, že se moc neopiju...no...opiju se trochu, abych mluvila anglicky :D
Posílám vám pusu :)

Daphne ♥
nagrand

Goodbye, little child...

1. června 2010 v 14:49 | Daphne |  Princess herself
Poslední dětský článek. Zní to divně. Zní to dětinsky. Ale na druhou stranu, je to krok někam dál. Tak uvidíme. Doufám ale, že vy všichni při mně budete stát ať jsem mladá, nebo stará, stejně jako můj blog, který mám už tři a půl roku, kam jsem vypsala všechny body sinusoidy těch tří a kus roku.

Sobotní oslava se vydařila. Barové dekorace jsou nenávratně dekorací pouze barovou, a asi je zruším úplně. V každém případě - děkuju mockrát za všechny dárky, které jsme si nezasloužila, protože zlobím :) moc hraju wowko, a to slibuju, že taky omezím :D což bude horší než ty dekorace. 

V podstatě - už jenom třicet dní a báj báj :)  Venku to vůbec nevypadá, že jsou prázdniny za dveřmi...spíš jako by už bylo po nich.

Nebudu se teď rozněžňovat nad uplynulými léty. Už je trochu pozdě a hlavně, nebylo jich zas tolik. Ať je mi kolik chce, budu navždy taková, jaká jsem - arogantní, sarkastická a povrchní :) ještě si se mnou užijete, miláčkové, do hrobu daleko :D 

Otevřela sem ledničku, a když jsem viděla všechno to jídlo, který mamka chystá zítra k večeři, tak sem na něco dostala takovou chuť, že jsem si musela otevřít další narozeninovou čokoládu. Nevim, jestli jsme s Maggie zpracovaly jednu nebo dvě, ale setsakramentsky se hodí :D yummy :)

dfxh
Zítra vám napíšu jak vlastně chutná alkohol ;)
Tak se zatím mějte krásně..ještě vám sem hodím nějaké sexy songy :D
Princezna Daphne ♥

girlzzz