Červenec 2010

Raportka : Room 609

28. července 2010 v 14:59 | Daphne |  Princess herself
Hlásím se hlásím, že zítra brzo brzičko odjíždím do Kroácije.
Takže se tu mějte krásně =)) a myslete na mě, ať je to tam parádní.

Včera jsem vám chtěla napsat hrozně opileckej článek, jenže jsem pak zamrzla na facebooku, takže jsem se k tomu nedokopala. Asi je to škoda, byla by to velká legranda xD

Posílám vám všem pusu, nejvíc Maggie a Elis, který se zítra budou procházet po hřbitově na Hsidu a já bych tam hrozně ráda byla s nima ♥

Užívejte si prázdnin jak jen to jde. V září totiž všichni chcípneme =D jupí.

Make Love, Not Warcraft.

Yours,
Daphne ♥

jupiii
P.S. Takhle budu jednou vypadat xDD

Staff only

24. července 2010 v 23:21 | Daphne |  Princess herself
Te amo, te amo, she says to him. And he hears the pain in her voice. Doesn't it mean I love you?

Nesnažte se najít smysl toho všeho kolem vás. Soustřeďte se na to, co vás naplňuje a baví, zbytek už se dostaví sám. Snažte se být nad věcí. Stejně jednou umřete.

Já tady tak chytře žvatlám a přitom už sedm hodin v kuse sedím u facebooku a čekám. Mezitím jsem si uklidila jedno křídlo skříně, popovídala si s návštěvou a kreslila pseudo obrázek. To všechno jsem stihla a přitom jsem hypnotizovala tu kolonku Nově přijaté zprávy a čekala, až zabliká jedno červené upozornění. Nic.

Našla jsem si další zábavu. Stahovala jsem hudbu, zítra si totiž jedu pro svou novou fialovou mp3 :)
Čas se dá zabít mnoha způsoby. Teď je jedenáct večer a už by měl být dávno mrtvý.

Ale prosímvás. Děkuju. Za co? Za co? Děkuju. Za co? Hý.

Jsem příjemně unavená nicneděláním. Když půjdu spát, budu přemýšlet o všem a o ničem a stejně neusnu, protože jsem vstávala brzy. Chtěla bych napsat něco filosofického, ale nechci. Mám rozepsány tři články a tenhle jediný chci, aby byl zveřejnitelný, protože ty zbylé jsou jenom výbuchy vzteku.

Co se stalo tyhle poslední dny? Skončily jsme v práci. O Imperialu celkově se asi zmíním ještě v následujících článcích, tak to nebudu rozpitvávat.
Opily jsme M. až k úpalu. Zvláštní. Svět je zvláštní.
Byly jsme na výletě ve Skalici. Jsem poštípaná úplně všude, můj pepřák je prošlej a muži jsou debilní. Tak.

Why don't you love me, tell me baby why don't you love me, when I make me so damn easy to love...

Obnovit...nic...obnovit...nic. Fňuk.

Ve čtvrtek odjíždíme směr Kroácije. Hrozně se těším, vzhledem ke skutečnosti, že to budou opravdu prázky. Asi jako minulý rok Beskydy. Vezmu si s sebou blok a pastelky. A kosmetiku od paní Rýdlový ;) Budu hodně fotit, hodně se opalovat a všichni ti debilní muži z Kroácije si ze mě sednou na zadek. Jupí.

Odcházím do polí s náladou pod čivavu, zítra se vrátím, na stole budou uzenáče a všechno bude v pořádku. A nebo se vrátím, na stole bude dopis na rozloučenou a všechno bude vlastně ještě lepší. Odejdu do polí chytat myši. Třeba mě odnese drak do Narnie. Nebo projdu naší kouzelnou skříní v práci. Mnoho halenek a jedna cesta. Jedna cesta do země, která vypadá jako WoWko, nebo spíš wowko vypadá jako Narnie. Tam bych chtěla žít, s mojí ženou, běhat po těch polích a vzít si za muže Petra. Ale co já vim, třeba by byl taky debilní. Tak bych se vrátila skříní zpátky a stala se asexuální vědátorkou zavřenou v laboratoři, která provádí různé experimenty, až jí jednou nějaká zkumavka bouchne v ruce a její tkáně se rozletí po okolí, potřísní bělostné zdi a tělní tekutiny stečou do spár. Rest in piece(s) :P

Posledních pár Obnovit stránku a jde se do vany. Do vany s hodně pěnou. A pak se vydám rovnou do polí. Přečtu si několik stránek ze svého deníku z roku 2007, abych si uvědomila jak zoufalá jsem byla, jsem a budu.

Jo a nesmím si odpustit pubertální výlev - nesnášim tu krávu hnusnou, kvůli jejímu až moc hezkýmu ksichtu, jejímu věku, její národnosti a jejímu bytu. Že má hnusnýho boyfrienda neznamená, že si musí dělat nároky i na jiný.
Achjo.

Te amo, te amo, she said to him.

Daphne ♥

tutuuu

A pozdravuj Zuzanu.

15. července 2010 v 17:53 | Daphne |  Princess herself
Knock knock knock.
,,Haskípin!"


Vítejte ve světě asistentek asistentek manažera housekeepingu. 
Pracovní den začíná v sedm ráno, kdy se dvě mátohy vyvalí z postelí, nasnídají se a vydají se směrem na Masarykovo nádraží. Tam ukořistí kafíčko a fornettky a po patnácti minutovém zahálení vyrazí směr NEBE. Art Deco hotel Imperial ***** ♥

V devět už se v prádelně ozývá "My máme asistentkííííí!!" a můžeme vesele začít mítingem.
Rozvážení prádla s Jarouškem, inspekce pokojů, faktury, obídek a samozřejmě to nejlepší - Johny ♥

Víte, pan Polhreich je malej a nasranej. A proto si do kuchyně vybral ty nejkrásnější kuchaře pod sluncem. Chcete vědět, jak vypadá bůh? Přijďte do Café Imperial a řekněte, že chcete mluvit s Johnym... a pak... a pak už nic :) ♥

"Vy jste jak Teplý sestry!"
Dobrý déén, dobrou chůť!

Myslela jsem, jak budu trénovat angličtinu a zatím to vypadá, že po téhle zkušenosti budu gavariť jak nikdo :) všechny ty Táničky, Marianky, Vasiljenky a Ludmilky kolem mě tak zblbly, že když počítám pokoje na inspekci, tak je počítám rusky. A je to paráda :))

Každý potřebuje svého Ukrajince. Známe.
A bůh taky umí ukrajinsky. Osud? Známe.

Přála bych vám zažít ten kolektiv, který vede nejúžasnější šedesátnice na planetě (vyjma mojí babičky), pro kterou jsou všichni sluníčka a kočičky, vaří nám kafíčko a volá do kantýny, jestli tam pro nás zbyly dorty. Ta, co nám nalejvá šampáňo v pracovní době. A Marianka to pak dorazí větou, jestli náhodou nechcem to červený ( Jelcin :D ). A taky meloun.

Miňi bár! Haskípin! Ken áj bí klíning jór rům srrr? Jes, in van aur. Senkjů srr.

A pan František..ten největší frajer hned za Johnym...pán jak z francouzských filmů :)
A Péťa! A Onďa a jeho prase! A ten šilhající ajťák! A Gabča a Verunka a ...
... a Zuzána i Maguljenka :) ♥

Proč tu není Bible? Protože tu přece mají tři Springlery!
Jaroušku, kdo ti píše? Příítelkyyyněě.

Takže práce je absolutní satisfakce :)

Ještě jedna věc, která se ani netýká práce...♥
Daphne and Sakull are in love :)
Rok se s rokem sešel a já konečně zase můžu říct, že jsem zamilovaná :) není to cheesy? To je fuk. Konečně mám, to co chci. Ten šílenej pocit, kdy čekáš na smsku a ona prostě ne a ne přijít, čekání na vlak je jak čekání na Vánoce a všechno ostatní je prostě...áách :)
Culim se nad každou zprávou a nejvíc se nemůžu dočkat soboty :))
Jen to nesmí bejt nuda. Víte, jak to myslim. Ťuťu ňuňu fajn, ale v určitejch mezích.

Stejně to jednou skončí tak, že budu chodit s pala a Maggie :D bude nám fajn :D
Ale pro teď mám svýho ... ach :))

laska
Teď si s Maguljenkou jdeme dát salátek a pizzičku, budem se koukat na Trpaslíka na film :)
I ♥ SUMMER

Daf♥

Anyone to handle me right now?

6. července 2010 v 10:53 | Daphne |  Princess herself
Ve svém životě jsem udělala spoustu chyb.
Zapomněla jsem vynést odpadky, vypnout myčku, udělat svačinu, přinést domácí úkol.
Lhala jsem mámě, tátovi, Ondrovi, lhala jsem těm, které mám ráda i těm, které ne. Lhala jsem sobě.
Mám sklony k teatrálnosti, která mě přivádí do různých bezprostředních situací. Občas nevěřím sama svým očím, jak dokážu zahrát různé životní postoje. Měl by o mně být film. Hodná mrcha, nebo tak něco.

Nebudu tady rozpitvávat začátek prázdnin. Stejně to nikdo nečte, a kdo čte, ten ví. Začala jsem s Maggie chodit do práce, a teď ty čtyři dny jsme měly volno, což bylo úplně bááájový :)

Čtyři volné dny a vínečko, těstovinky, salátky a filmečky :) skvělost.
Rána byla horší, nebo tedy dvě, kdy jsem se vzbudila do bytu po privátu, všude flašky, rozlitý věci a kolečka od skleniček, nikdo se nepozvracel, jenom já jsem se poslintala :D

Někdy vám budu vyprávět včerejší noc. Jak jsem si domů dovezla JEHO. Že už to je podezřelý? Hm. 
Vážně se mi to povedlo. Přes všechny obstacles. 
Což je ale nejsmutnější, projevilo se přesně to, co jsem čekala. Nainstalovali jsme mi WoW.
A pak jsme pět nebo šest hodin šli Karazhan.
Pobíhala jsem z pokoje do pokoje, užívala si jeho přítomnost a on mojí (doufám), ale pořád. Nepotřebuju léčit? A on taky?

Byla půlnoc. Všechny vlaky do pryč byly vážně pryč a my jsme byli u nás. Někdo by využil situace. Prázdnej byt, spousta alkoholu, relativně (relativně...) hezká holka, co nevečeřela :D nechápu to. Ale my jsme se vzali. Ve WoWku. A zase. Co z toho mám? 
Pusu na tvář, a strašně jsem se zlila. Asi jsem mluvila nahlas. Vyhubovala nám sousedka Cruela.

Co uděláte, když vám jede vlak až ve třičtvrtě na šest? 
Proč nejsem rozčtvrcená v keři? Proč mám z tohohle vlastně dokonalýho večera jenom pusu na tvář a pusu na rozloučenou? Kolikrát se ještě musím táhnout do toho města, kde je nejlepší stavba výpadovka na Hradec? A on za mnou?

Co dělám špatně?
Jemu to divný nepřijde. Zahrnuje mě smskama už od chvíle, kdy přijel domů, a já z toho mám radost, ale přece už nemůžu dělat, že se nechumelí.
To se teda chumelí, protože mi odjede do Énglandu a já pak do Kroejši, takže se mineme a mně zbyde jenom vyhraná chestka na tankování.

Je gay?