Srpen 2010

We used to homie ♥

29. srpna 2010 v 21:00 | Daphne |  Friends in need are friends indeed
Věřte tomu nebo ne, Liberec no.2 je zase pryč. Nepochopitelné? Značně.

Kdo ví, ten ví. Zdůraznila bych snad pouze potoky lásky, které proudí mezi Kunikovic rodinou, protože je to ta nejlepší rodina na světě.

Ha ha hadžikó, či a čikašó, ha ha hadžikó, běhašó! L4D2 - Euphoria, Daphne, Eliz, Zombiebijce, Haluzzak. Nosíme benzín, střílíme zombíky, řveme na celý CyberCafé, ale hlavně, že se dobře bavíme. Pepek the sperm. Venca. Lukáš. ESko. Hospoda a topení. Óčko a macarena. Áčko, kde nikdo není nebo jsou všichni venku. Podivné tramvaje, které si lidé musí sami roztlačovat. Bitka na ulici. McDonald a jeho vilná prasátka. Jo! Ja! Ochoch!..jo..jo! Posilujeme s vodkou a šlehačkou. Pomažme seč čokoládou pro lepší vzhled. Ze všeho nejradši mám pivečko s glutamátkem. Dejavu. Dirty picture. Amazing. Hometown glory. Commander. Kiss kiss bang bang. Morning after dark. We no speak americano. I like it. Gettin over you. California gurls. Vim já? Pijeme jako duhy, paříme nespíme! Tequila za třicet. WoW. XD theatre. Kravaťák. Obídek a knedlíky. Kunikov kytka. Taxík. Supervilnost. Memories. Výlety do Billy a posezení v parku. Ubytovna s malou protivnou paní, co na večer zamyká. Úzkokolejné tramvaje a Liberec. Liberec. VSL.


juchu
Co dodat? Už je mi po vás smutno.
Z Liberce do Kořenova jsem si odvezla spoustu vzpomínek a taky angínu. Neměla bych tak do konce září pít xD to chci vidět.

Dneska jsem se rozloučila s pala. Ale o tom v jiném článku.
Sakulleček snad přijede v pátek. Mezitím musím přežít nástup do školy.

Babáj, uctívejte hadžiko.
S láskou 
máma Kuniková.

Game on!

15. srpna 2010 v 17:02 | Daphne |  Friends in need are friends indeed
Kdysi dávno jsem napsala článek o tomto týdnu a smazal se mi. Celý. Celá A4 textu zmizela v nekonečnu internetu a je pravda, že jsem měla chuť mlátit hlavou o stůl a kopnout do počítače.
Už mě to ale přešlo a omlouvám se, že to tu znovu nebudu rozebírat, bylo by to přece jen na dlouho.

Zkrátím to na pár vět.

Byla jsem s pala a Any, se Sakullkem na Inception, viděly jsme Markétku a pak 4 sexy muže z ciziny. Viděla jsem pala a pala, a pala, taky pala, a vlastně taky Maggie a Jíťu :)

Teď jsem doma na párty, nasávám jak jen to jde a jdu zajídat wowko žal čokoládovým dortem. Hrozně bych chtěla mít priestku, co je dobrej heal a všichni si jí vážej, ne jenom paladinku co nic neumí. Jak vám může počítačová hra skopnout sebevědomí na dno. Achich.

Za chvíli snad vyjedu za pala do Tchýně.

Jdu se naducnout chlebíčkem.
Liberec je blízko, gangstas!

Love, Daphne ♥

vrrrrr

Does your mother know?

9. srpna 2010 v 13:52 | Daphne |  Princess herself
Tak som späť. Tešila som sa a som ráda, že som doma, ale niečo ma trápí. Niečo nie je rovnaké aké to bolo. Hoci som s tým počítala, ale nie týmto spôsobom. Achich ouvej.

Cesta do Kroejši probíhala celkem bez problémů, Slovinci ohodnotili naše auto jako KYSLIKY a na chorvatských hranicích chtěli vidět maso, který převážíme.
Následně jsem prohrála tři Prší za sebou, tudíž jsem si musela jako trest do pusy napchat tři velký Sněhulky, který fakt nemusim. 
Cestu jsme završili hodinovým objížděním jezer, protože naše GPSka Pepa se zbláznil a my jsme špatně zahnuli, takže jsme hodinu jezdili skrz chorvatské lesy a byli jsme krajně nervózní z toho, že vůbec nevíme, kde jsme. Nakonec jsme se ale našli a konečně jsme se v klidu mohli ubytovat v našem hotelu, který si hrál na to, že je děsně luxusní, měl ve skříni i laundry bag a uklízenku, ale na to jim neskočim, jsem přece velká holka z Imperialu :D 
Velkým plus byla televize na pokoji s MTV, takže jsme to s Ondrou sjížděli od rána do večera. Plitvická jezera jsou krásný, možná se mi tam líbilo víc než u moře. Ale pšššt :) Trochu mi to připomnělo naší dovolenou kdysi dávno v Tatrách, a to bylo něco úžasnýho :) Takže výlet za Vinnetouem se povedl, i když trochu pršelo, trochu víc, ale já to mám ráda :)

Po pár dnech bylo už na čase se přesunout k moři. Hotel v Podgoře byl taky fajne, ale nebyla tam MTV, tak jsme si museli ČÍST, no hrůza :DD
"Zuzano, ty jsi jak chodící hormon!" Díky mami :D Já jsem si nemohla pomoct, navíc jsem se platonicky zamilovala do Reinharda, který mi opětoval mé nesmělé pohledy a nakonec jsem zjistila, že to vůbec neni Reinhard, ale Honza :D No nic, to se tak stává.
Taky mě dostali dva slovenští bratranci, kteří vypadali přesně jako náš Jurko, byli namachrovaní jak debílci, ale moc moc hezcí :D

Můj bratr se rozdvojil, stal se z něj na jedné straně pubertální kryplík a na straně druhé padesátiletý páprda, co nerozumí legraci. Těžký život starší sestry, ach.

Když jsme jeli na výlet, tak pak výběrčí peněz řekl mámě, že její dítě (tedy já) je za poloviční cenu :D Trochu mě to naprdlo, ale je pravda, že jsem tam chodila neučesaná nenamalovaná, tak jsem vypadala asi jako fetka a houmles na výletě v Chorvatsku :D
Největší lahoda je sedět na pláži, poslouchat diskomjůzik a jíst broskev. To se potom dostanete do takovýho pocitu, že už vlastně nic nemusíte a jenom se utápíte v pocitu THIS IS SUMMER!

Samozřejmě, že mi bylo taky smutno. Po Bsidu, po FB, po všech těch, kterým jsem nemohla napsat, protože smsky ze zahraničí jsou sakra drahý. Tak jsem aspoň nakoupila pohledy a rozeslala je do všech stran. Celou dobu mě sžíral pocit, že L. je v tý Anglii už moc dlouho a že se to na něm nějak podepíše. Taky že jo, o tom za chvilku.

Moje máma mi oznámila, že by byla radši, kdybych studovala ruštinu na Fildě, protože by to pro mě bylo snazší. Že mi jazyky jdou levou zadní, že se aspoň nebudu šest let někde pachtit, válet se v knihách a hrabat se v mrtvolách. Ale pozor - já se na to těšim. Na to pachtění, válení i hrabání. Už strašně dlouho mám pocit, že je to to pravý pro mě. Vždycky jsem věděla, že bych chtěla studovat i jazyky, že by to byla ta lehčí varianta, ale proč si to zjednodušovat? Pomóc.
Tak jsem to probrala už s mýma parťačkama do problémů a ty mě trochu zvedly náladu, zítra to SNAD ještě proberu s L. a nevim no.

Ten můj sžírací pocit...že je něco špatně se mi potvrdilo hned, jen co jsem přišla na icq a odpovídal mi stroze úplně na všechno, co jsem řekla. Pak měl monology o Anglii, rozčilovala ho moje narážka na hulvátství a všechno skončilo ve dvě ráno nedorozuměním, kdy já jsem z jeho opileckejch zpráv pochopila, že ruší naší společnou dovolenku u něj doma a půjde radši na brigádu. On to pochopil tak, že já k němu nechci a radši půjdu znova do Imperialu, tak si tu brigádu domluvil, načež jsem mu řekla, že brigáda nebude a jede se do Liberce. Dvě ráno, oba unavený, on ještě po KZ, já po kyblíku Morgana s kolou a dvou pivech, no, chci to vidět, jak to bude zítra vypadat. Jestli teda laskavě dorazí. Achjo.

lááska
Dneska mám další rande s pala by the C-side :D a IT crowd :)
A máme nejlepší vyhlídky do Liberce, jupí. (Liberec vs. Pside..jednoznačně Liberec, ale ty okolnosti mě neuvěřitelně štvou..ty chlapi jsou neskuteční :D )

Daphne ♥
tutununu?:(