Září 2010

Řekni Azerothu Babáj!

28. září 2010 v 14:34 | Daphne |  It's a pala thingie ♥
Má nejdražší paladinko!♥

Už jsem zase dlouho nic nenapsala, musím to napravit!

Tenhle týden byla Markét nemocná, takže jsem byla na chemičce a fyzičce sama, hrůůůza! To si snad ani nedokážeš představit! Jinak ve škole nic novýho, je to pořád hrozná nuda...
V pátek to bylo děsný psycho. Pavel neustále ubližuje Akince, hlavně teda psychicky, ale v pátek jí ošklivě drapnul za ruku, tohle už prostě nebudem jen tak přecházet. Takže jsem šly za školní psycholožkou, Aki jí všechno řekla a snad se to nějak spraví. Hned po škole jsme šly nakupovat, do Strabucks (obalit si nervy) a pak do kina na Román pro muže. Ten film byl fakt úděsnej, ale byly jsme tam spolu dvě, což je nejdůležitější, takže jsme si to užily :) moc jsme na tebe myslely!

Večer jsem vyrazila na Hančinu oslavu, byla jsem tam s Akush a Jirkou, Lenkou, Áňou, bylo to strašně fajn a domů jsme pak jely s Léňou a Agony, což byla největší paráda :D 

nynyny
A v sobotu došlo na big párty v Tesla aréně :) Bylo to skvělý, David Guetta je největší ňuňánek!
Hrál nejvíc amazing věci, byla to parádní show ♥


Párty skončila s Mahu v jedný posteli :P ♥

V neděli jsem nedělala nic, jen jsem šla 6 hodin Karazhan...hrozný. Bylo to fajn, ale už si připadám nemocně, jak jsem na tom závislá.
V pondělí ráno jsem vyběhla do Billy, nakoupila jsem věci na sendviče, udělala jsem sendviče a vyjela za Lukym na nádraží. Chodili jsme chvíli po Václaváku a pak jsme se vydali do Zoo. Sice tak nějak poprchávalo, ale stejně to bylo fajn. Pak jsme se vydali za Aki s Jiříkem do Nebe, dali jsme si koktejly a skončili jsme v Tchýni. My jsme museli dřív, aby Luky stihnul nějakej vlak v klidu. Nastoupila jsem s nim do přistavenýho EC, nějak jsme se loučili a vlak se najednou rozjel :D už jsem myslela, že budu muset vystoupit v Kolíně, nebo dojet až do Pardubic :D vlak naštěstí stavěl v Libni, takže jsem vyběhla a volala našim, ať pro mě přijedou :D takže veselý noční výlet :D

No a dneska je úterý, státní svátek...první věc, kterou jsem udělala bylo, že jsem se došla rozloučit s DDT a Wowko jsem nemilosrdně smazala...v červnu, až budu přijatá na medinu, tak si ho třeba zase nainstaluju...zabila jsem tím rok svýho života, ořvala jsem to nehorázným způsobem a rodiče se mi hrozně vysmáli, takže jsem brečela nad hrnkem dvojitýho presa a vzpomínala :D Morphium, Morpho, Sakull... a hlavně Euphooria ♥ a nakonec i Akushka :) zvláštní.

Pala, moc na tebe myslim. Ani nevíš, jak smutno mi je, když už jsi měsíc pryč. Mám tu Aki, co mi pomáhá a jsem neustále ve spojení s Mahu, mám tu Markétku, ale jinak jsem v čudu, protože prostě proto. 
Chybíš mi.

Your, 
Daphne ♥

Hide and seek

17. září 2010 v 15:02 | Daphne |  It's a pala thingie ♥
Moje miloučká pala,
týden se s týdnem sešel, tak přišel čas, abych ti napsala další článek. Jsi pryč už asi 18 dní a není chvíle, kdy bych na tebe nemyslela. Snad se máš dobře, všechno ti jde od ruky a nemáš žádný problémy ani se školou, ani s lidmi kolem.

Já jsem teď přišla ze školy a chystám se péct gateau au chocolat, tak mi drž palce, ať ho nespálim. Večer jdu na rozlučkovou párty Domči Majorový, jede na rok do Anglie, všichni někam jedou, já jedu do prdele, maximálně do Pardubic :D tam jedu v sobotu :)

Tenhle týden proběhl relativně v klidu, to asi říkám pořád, ono se totiž vůbec nic neděje. Ve čtvrtek byl sportovní den, tak jsme se s Markét ulily a šly jsme vybírat šaty na maturiťák. Už jsme vybraly, Markét bude mít takový tmavofialový a já vínovorůžový :) bude to hrozná paráda, už se moc moc těšim. S předtančením to zatim nijak nevypadá, chce to, aby se toho někdo ujal, a myslím, že dokud nepřijde Aki, aby trochu rozvířila vodu, tak se to nehne. 

Jinak to všechno stojí za houby, Maggie je nemocná, a příští týden jdem na toho Guettu, takže se musí vyléčit!!! Hrozně bych si zahrála Left 4 Dead, který nemám, tak hraju WoWko. Nj, ještě pořád jsem si nedala tu slíbenou pauzu. Jsem teď docela známej a chtěnej tank, tak se hrozně blbě přestává. Achjo xD 

Stýská se mi po Liberci, stýská se mi po Tchýni s tebou, stýská se mi po WoWku s tebou, stýská se mi po párty s tebou, je mi prostě smutno a čus.

Hrozně bych chtěla vrátit čas, nejlíp tak do května, udělat všechno znovu a trochu jinak, anebo znovu a stejně, to je fuk :) 

Dneska večer si za tebe dám dvojku bílýho.
I ♥ U.

Yours,
Daphne *

P.S. Luky expí priesta --> 
tutumutu

Are you fucking kidding me?

11. září 2010 v 17:08 | Daphne |  Friends in need are friends indeed
Tak to ne, vážení a milí, to teda ne. Se mnou se zametat nebude :)

Tohle je fádní fraška, kde se pár jedinců snaží chovat jak z nechutného amerického filmu. Chtěla bych Vás s dovolením upozornit, že život není film.

Jestli si to ale takhle přejete, tak prosím, nebudu Vám bránit, proč bych se namáhala, za to mi rozhodně nestojíte. Evidentně všechny moje vstřícné kroky dopadly na neúrodnou půdu.
Margaritas ante porcos.

Dovidenia. Alebo ani nie.

Her chemical majesty, princess paladin Daphne, lvl 70 

Shattered Sun Offensive

10. září 2010 v 16:35 | Daphne |  Princess herself
Tak, Daphne, sedni si a mysli..mysli probůh! Přece to nemůžeš takhle nechat!

Vítejte ve světě mojí rozpolcené osobnosti. Daphne a Salma, dva naprosté protiklady a přece jedna nemůže bez té druhé existovat. Okay, zní to hrozivě. Jako kdybych byla emo nebo psychicky nemocná, asi netrpím tou pravou schizofrenií, ale určitá míra "dvou v jednom" je přece jen na místě.

Nejradši bych si k psaní tohohle článku otevřela víno, opila se a všechno vám sem vyzvracela v opileckých větách, které jsou holé, bez metafor, stručné a na nic si nehrají. Vzhledem k tomu, že jsem střízlivá a jediný 'alkohol', co se nachází u nás doma je to poslední umrněné frisco, nezbývá mi tedy než napsat něco, co zdánlivě připomíná článek a obsahuje to všechno, co jsem vám chtěla říct.

Někteří víte, co se mi poslední dobou honí hlavou. A není to jenom v hlavě, je to ve mně, úplně všude a nedá se toho zbavit. Nebo dá, ale jenom na chvilku, na maličký moment, kdy se mi sníží hladina hormonů v krvi, tak je to v pořádku, jenom na tu malou chvíli, než se zase stane něco, že se mi do těla vplaví ty ony chemické látky, které mají účinek především na náš mozek ( a taky na všechny ty ostatní orgány, které to potřebují, tím se tady ale nechci zabývat, tohle není seminární práce na téma Endokrinologie, ale můj hysterický záchvat ). 

Daphne tedy sedí v pokoji a přehrává si všechno, co se stalo v minulých třech měsících. V podstatě nerozumím vůbec ničemu. 

Všichni jsme jenom humáni. Možná máme specializaci na nějaké zbraně, ale jinak jsme všichni slabí, nic nevydržíme a může za to fakt, že nás řídí hormony, melodramaticky přeloženo - řídí nás naše srdce. Proto i ten nejsilnější paladin podlehne, i když si vlastně celou dobu myslel, že je blood elf.
Tak to bylo i s Daphne. Tři roky si myslela, že je krásná silná blood elfka, co vydrží všechny tlaky a nic s ní nehne. Fail. Taky byla jenom humán, chybovala a zamotala se do svého vlastního příběhu. Nakonec pokazila, co mohla a teď všeho lituje. 

Občas se ve vašem životě objeví člověk, kterého můžete nazvat svým nejlepším přítelem a něco víc. Potom zjistíte, že bez něj nemůžete být. Nezáleží na frakci, ale na lidech, kteří za ni bojují.

Kdybys mě alespoň nechal ti všechno vysvětlit. 

Vendel'o ana. Help you forget.

Anu belore dela'na. The sun guides us.

I'm sorry.

Daphne ♥

Ukážeme světu ještě hodně kouzel :)

6. září 2010 v 21:20 | Daphne |  It's a pala thingie ♥
Palapalapala a vy ostatní zlatíčkové :))

6.9. 2010 Pondělí

Jsem tu, abych vám přiblížila minulé události.

Pátek. 
Škola v relativní pohodě, nebudu to tady rozepisovat, dá se. Po škole jsem běžela domů, abych si aspoň hodila tašku do pokoje a potom jsem rovnou jela na nádraží za ňuňíkem :) 6 hodin v kuse jsme chodili po Praze, vyprávěla jsem mu milion věcí od Liberce přes seminář z fyziky až po nevim co, prostě všechno, a zároveň jsme probrali filosofický otázky víry a WoWka. Byla to fuška :) taky jsme se snažili už asi po desátý vyfotit, ale z našeho společnýho snažení vznikly takový hybridi, že jsem se vážně smála, a směju se i teď, když si vzpomenu, jak jsem se snažila ty fotky aspoň upravit. Ne, nešlo to :D Nám dvěma nepomůže ani photoshop :D ale tak třeba příští pokusy už budou zdárný :D anebo zůstaneme u těch screenshotů :D 
Brzo jsem byla úplně hotová, protože jsem teprv v pátek dobrala ty slavný antibiotika. Takže jsem dojela domů včas, abych se připravila na sobotní výlet :)

Sobota.
Vyrazila jsem do Březinevsi :) R1, Ládví, 368 woohooo :) S Akinkou jsme všechno a všechny zdrbly, pochutnaly jsme si na dokonalým sushi, co Akushka připravila, cooking skill minimálně 10k xD skvělost, smekám ♥ taky jsme zaply wowko a podívaly se tváří v tvář na naše postavičky, hrály jsme totiž na televizi :D a pak jsme probraly s dvojčátkama barbíny xD hrozně jsem si odpočinula, a pak už jsem jenom seděla doma a čučela do zdi, možná do fyziky a bižule, možná jsem hrála wowko, kdo ví... xD 

Neděle.
Obdobné. Fyzika, biologie, Wowko. Nothing new.

Pondělí.
Musela jsem na odběr krve kvůli tý angíně, takže jsem šla ráno na polikliniku, sedla jsem si tam v laboratoře v prvním patře a bylo tam strašně moc důchodců. Nějaký pán mluvil na jednu postarší paní, co přišla zároveň se mnou, jestli půjde dovnitř s ní (ach, jak romantické, láska kvete v každém věku) a paní odvětila, že neví, jestli půjde ona nebo "mladá paní" a ukázala na mě :D v tu chvíli jsem se zděsila, jestli vypadám tak staře nebo co, ale na druhou stranu je fajn, že vypadám na mladou paní spíš než na holčičku :D Když jsem potom konečně usedla do onoho křesla, stalo se přesně to, co se stává vždycky a co mě ani za mák nepřekvapilo. Nemohla mi nabrat krev na pravý ruce, takže se mi tam tak dloubala, nebolelo to, ale cejtila jsem, jak zavadila o ty šlachy a cévky co tam mám, nic hezkýho xD tak mi teda napíchla druhou ruku a zkoušela to samý, pořád nic...dala mi i napít, a vrátila se zase k tý pravý ruce, aby zkusila jestli to náhodou už nepůjde, jakože nešlo xD tak mi napíchla zápěstí, tam už to šlo, takže jsem seděla celá zalepená a chtělo se mi hystericky se smát. Moje ruce vypadaj jak kdybych fetovala :D a hurá do školy :D

Už jsme se s Markét konečně zapsaly na ty kurzy na medicínu! Nothing's gonna break us! :))
Dodělala jsem jednu maturitní otázku na biologii a začala jsem další, Markét taky jednu udělala, tak to tak sharujeme. Akushka je na operaci, tak na ní moc myslim, ale nebojim se o ní, protože to bude alright, bude muset hodně odpočívat a tak, ale bude bystrozraká :)) AAAch tak mi teď volala, Akushka je naživu, bolej jí očíčka, ale žije :) světloplachý krteček zalezlý v noře přežil, takže je všechno v nejlepším pořádku :) Pozdravuje všechny, a my jí :)

Co jsem se tak dočetla u pala a co píše na blog, tak to vypadá, že se má celkem fajn, hlavně nejvíc zkouřeně xD doufám, že je všechno v pohodě, školy se neboj, jsi přece pala ;) 

Hrozně ráda bych vám sem dala nějakou fotku s trdlíkem, bohužel ale můj fish face a jeho ála Barney není publikovatelný xD nejspíš se uvidíme v pátek nebo v sobotu, až se vydám do Pcí, tak třeba se nám podaří lepší fotka :D doufám!:D

Jo a ještě jedna věc, pala-lala :) dneska jsme měli dějepis, bylo to dobrý, protože probíráme I.WW, což je moje oblíbený, ale Sheva rozdával atlasy a ten náš po mě vyloženě mrsknul... nechápu, proč nemůže prostě jenom přijít a vzít mě na kafe, jestli chce něco řešit, co neni vyřešený, tak proč to nemůžeme udělat jako lidi? Ne, místo toho po sobě budeme házet dějepisný atlasy. Krása.

Naše děti se mají dobře. Maggie má nejspíš angínu (překvapení), ale doufám, že je to jenom chřipka, podle toho, co mi říkala... a naše maličká bude chodit na florbal, víc jsem z ní nevydolovala...

Měj se krásně, ženo moje :* 
Zítra máme do 15:40 xD

Your, 
Daphne ♥

Záčatek tohoto školního roku zdá se mi býti nešťastným...

2. září 2010 v 16:04 | Daphne |  It's a pala thingie ♥
2.9.2010

Zdravím všechny, hlavně pala-lala, druhý školní den.

Od devíti jsem naběhla do ústavu. Dvě hodiny, seminář z fyziky, to bylo to jediný, co mi dneska stálo v cestě. Taky, že mi to tu cestu doslova zabarikádovalo. Laboratoř z fyziky je úplně nově předělaná, už tam nejsou police, ani kompy, ale jsou tam krásný nový stoly s židlema a laptopama. Nová kompová učebna, nic víc. První šok - Srp nás pustil do třídy a někdo přilít na poslední chvíli. Hádej kdo, jako kdybych to nečekala. Doufala jsem, že třeba zůstal na Ukrajině navždycky a že už ho nikdy neuvidim. Chyba.
,,Čáu! Ty jdeš taky na fyziku?"
,,Hmmm..."moje reakce byla ještě docela klidná, když vezmu v potaz, co všechno se mi vířilo v hlavě. (no, co asi. Morfium...píchněte mi někdo Morfium (úmyslně to sem píšu jako Morfium, kdyby náhodou zadával svůj nicko do googlu, nechci, aby mu můj blog vyjel jako první věc, kde se o sobě může něco dočíst :D))

Hodina začla celkem v klidu. Srp nás poučil o tom, co všechno se jemu zdá jako úchylnost - např. zkoušení, takže jeden kámen mi spadl ze srdce. Horší už je, že se potom vytasil s mechanikou, inerciálníma a neinerciálníma soustavama a já jsem byla jako tabula rasa. Pokukovaly jsme po sobě s Markét a Amálkou, že vůbec netušíme, a vždycky, když se na něco zeptal, tak jsem buď mlčely jako hrob nebo Amálka pronesla něco vtipnýho. Proč jsem se tam přihlásila??? Na rovinu nám řekl, že přijímačky na medicínu jsou strašný, že to není fyzika, ale drcení se nazpaměť tabulky. Juchů. Takže jsem mohla jít místo fyziky na angličtinu. Takhle mám o dvě hodiny stresu tejdně víc. No... a potom jsme začli počítat příklady. Jenže jaký příklady! Nějaký hrůzný vzorečky z prváku, já už si ani nepamatuju, co jsme brali v červnu, natož v prváku! Hybnost a Newtonovy zákony a já nevim co, nespočítala jsem ani fň.
Nejaktivnější byli samozřejmě Gurka s Nohou, ty všechno věděli, já jsem nevěděla nic a úplně mi to dralo hlavu, moje sebevědomí umřelo a veškerá naděje na lepší zítřky skomírá. Znáš mě, já se naučim, co mi kdo zadá, umím to použít, ale abych si to, co nemám ráda pamatovala na sto let, to ani náhodou. Cvak, a je to pryč. Asi jsem vypadala dost tragicky, protože Srp se mě i zeptal, proč se tvářim tak nešťastně. Musela jsem vypadat jako undead. Přes víkend se našprtám nějaký ty vzorečky z prváku, resp. si je vypíšu a budu na ně koukat. Stejně mi to nepomůže, ale lepší než nic. Markéta se mi pořád snaží dodávat kuráž, tak je to zkousnutelný...aspoň teď, předtim jsem byla zralá na cvokhaus.

Když ty dvě šílený hodiny uplynuly, tak jsme s Markétou došly k šatnám, kde Sheva čekal na Elis a potom se spolu vydali kamsi dopryč. Vůbec netuším, co se děje, ale třeba se to zlepšuje. Dyk jsme to říkali, že to Shevoslav dlouho sám nevydrží :) Už se docela těšim, až už skončí to věčný kolečko 'Sheva Sheva Sheva atd.' :D jsem asi zlá, ale dneska je mi tak mizerně...
Po škole jsem se odebrala domů, tady jsem čapla ruštinu a matiku a vydala jsem se přihlásit na přípravné kurzy na lékařskou fakultu. Dojela jsem do Kateřinské ulice, kde jsem se ošklivě vyhlížejícího pána a jeho ještě ošklivěji vyhlížející manželky zeptala, kde se teda zdovolením můžu zapsat. Poslali mě do čtvrtých dveří vlevo, ale laskavě si vemte lísteček jako v bance, slečinko. Takže jsem byla zhnusená už ve chvíli, kdy jsem došla k tomu stroji na lístečky, namačkala jsem tam Přípravné kurzy a ono mi to oznámilo, že Agenda je dočasně mimo provoz. Takže jsem absolutně nasraně opustila budovu 1.lékařské fakulty UK, kde se konají přednášky ze somatologie a volala jsem mamce. Uprostřed hovoru mi umřel mobil, takže ze stavu nasranosti jsem se dostala do stavu hysterie a říkala jsem si, že se tady asi nejspíš někde složim na ulici, ale pak jsem si říkala, že by si mě mohli zapamatovat a pak mi to předhazovat dalších šest let, až se tam budu (doufám, ó bože) pravidelně vyskytovat. Sesbírala jsem nervy, co mi ještě zbyly a dojela jsem si na Anděl pro novou baterku do mobilu. Snad už nebude tak často umírat.

Dojela jsem domů a první co jsem udělala bylo, že jsem zapla wowko. Jako vždycky, to mě jediný uklidní. Lukáš byl online, expil svýho priesta lvl40, tak jsem mu řekla, že ho protáhnu jednim dungem - Uldaman, v Badlands. Doletěla jsem do Gromgolu ve Straglethorn Vale a víš co? Byl úplně vymlácenej a čekalo tam na mě 9 alíků, co mě rozsekalo na kousíčky. Je to trápení, když už i tvůj svět tě ničí xD takže jsem čekala, až zmiznou abych se obživla a Uldaman se nekonal. Stihla jsem si udělat těstoviny s omáčkou a krevetama, takže aspoň něco. Teď tady sedim, nemám do čeho píchnout, tak zkoumám maturitní otázky z biologie a hystericky se směju, protože to asi bude veselý. Za hodinu jedu k Syrovátkovým doučovat. 

Tohle všechno bych ti byla řekla, kdybychom se dnes viděly. Vzala bys mě na polívku do T., nebo někam jinam, já bych se z toho vzpamatovala a nemusela bych sedět tady u počítače jako buk.

Moc na tebe myslím, ať ti to dneska v tý škole všechno vyjde :) a nejenom dneska, pořád :)

Posílám ti velikou pusu. Napíšu, stay reading, stay blogging! :)
Tvoje
Daphne ♥

I could really use a wish right now ...

1. září 2010 v 15:29 | Daphne |  It's a pala thingie ♥
Ráda bych vám představila novou rubriku, kam budu dávat články patřící mojí pala, mojí ženě, mojí milované :) bude to zároveň jako deníček, nic zajímavýho, jenom moje postřehy a tvrdá realita :)
Enjoy ;)

1.9.2010

Drahá pala,

budík na 6 ráno byl po dvou měsících celkem zlý. Ale nedá se nic dělat, musela jsem vstát a dát se do kupy, nakonec to nebylo tak těžký, asi stárnu. Dokonce jsem stihla svou tramvaj a dorazila jsem do Vodičkový na čas. Po cestě nahoru jsem viděla Honzu Syblíka v mikině Visací Zámek a potkala jsem se s Lenkou a Aki. Před školou na mě čekala Markéta, jak jsme se domluvily, a čekala jsem na Elis, ale ta byla už dávno vevnitř (s Žilí, oh my..). Doplazily jsme se nahoru, připadal jsem si staře a použitě. Prváci byli bezradní ostatně jako každý rok, i jako my jsme byli. Ve třídě nic novýho, Sheva se ani neobtěžoval pozdravit, tak co bych se namáhala, že jo. Žilí má obarvený vlasy na temně hnědou (ještě že jsem si je v Liberci neobarvila!) a měla zelený stíny až pod obočí, úplná gothička xD byla celá v černým a na krku měla nějakej amulet, tak mě možná zakleje. Jinak jsem si nevšimla žádných důležitých změn. Všichni byli vstřícní, žádné slovní útoky na mě se nekonaly, evidentně pochopili to, co jsi se jim snažila vysvětlit v Tchýni.

Jiroušková byla nadměrně v pohodě. Byla hodná, ale mluvila nám do duše pěkně dlouho, takže to tenhle rok asi nebude žádnej med. Taky přišel Štěrba, aby nám oznámil, že státní maturity uděláme, protože jsme super chytrý a hodný. Zvláštní.

Rozvrh vypadá velice podezřele. Máme dvakrát od devíti, ale taky máme dvě odpoledky. To se snad nějak zkousne. Ale dějepísek do 15:40? Nevim nevim, je to škoda, protože jsem se na něj tenhle rok těšila. Na češtinu máme Holanovou. Bude sranda, ale snad to bude okay, sednem si s Markét dopředu a budem poslouchat. Třeba i odmaturujem. Máme hodně hodin francouzštiny a angličtiny, a zsv naštěstí jenom dvě. Nový pan profesor vypadá sympaticky, je takovej tlustej s knírem, Aki už na něj mrkala, tak snad dobrý xD Zvláštní, ale přijde mi, že dnešek se fakt povedl.

Před školou si Elis chytila Shevu a povídali si. Aki sprdla Elis za to, že se s ním vůbec baví, na jednu stranu má pravdu, protože je to děsný sebetýrání, na druhou stranu - třeba mu to dojde, jakou chybu udělal. Potom jsme se já, Markét, Aki a Elis vydaly do kavárny, probraly jsme Liberec a další hulvátský vožíračky a potom přišli ještě Dejv, Sisi, Verča, Magda a Di. Já jsem pak musela jít, tak jsme s Aki ještě došly pro ten můj a Mahu lístek na Davida Guettu, tak už je mám doma :) paráda. Aki mě pozvala na sobotu k ní na sushi, tak se zase přejim, znáš mě :D jedení a spaní jsou moje nejoblíbenější aktivity :D Pak už jsem si jenom koupila sešit na seminář z fyziky. Máme ho hned zítra druhou a třetí hodinu, achjo. Jsem sebevrah :D 

Jak jsem přišla domů, tak jsem zapla wowko. Tankovala jsem HC Slave Pens a šlo mi to! To ten novej epic meč. Sakulleček můj je moc hodnej, že na mě myslel, když ho rozdávali. Kluci mě na ventrilu taky chválili, trochu jsem si zvedla svoje wow sebevědomí, ale nevím, na co to je, když teď nemůžu hrát a musim se učit :/ 

Teď se ještě podívám na fyziku a nejspíš zase zapnu wowko, nebo půjdu na icq. Venku už je poměrně hezky, a to tam před chvílí lilo. Jenže mně ještě pořád není úplně dobře, takže to nechci přehánět.

Určitě se ještě ozvu do konce týdne. Snad budeš mít příležitost si to přečíst.
Dávej na sebe pozor a dávej mi vědět.

Pusu tvoje
Daphne ♥

rodina