Leden 2011

I believe there’s good in everybody’s heart

29. ledna 2011 v 13:22 | Daphne ♥ |  Princess herself
drhorrible
Any dolt with half a brain
Can see that humankind has gone insane
To the point where I don't know if I'll upset the status quo
If I throw poison in the watermain.

Listen close to everybody's heart
And hear that breaking sound
Hopes and dreams are shattering apart
And crashing to the ground

I cannot believe my eyes
How the world's filled with filth and lies
but it's plain to see evil inside of me
is on the rise.

Look around
We're living with the lost and found
Just when you feel you've almost drowned
You find yourself on solid ground

And you believe there's good in everybody's heart
Keep it safe and sound
With hope you can do your part
To turn a life around

I cannot believe my eyes
Is the world finally growing wise
Because it seems to me some kind of harmony
Is on the rise

H: Anyone with half a brain
P: Take it slow

H: Could spend their whole life howling in pain
P: He looks at me and seems to know

H: Because the dark is everywhere and
P: The things that I'm afraid to show

H: Penny doesn't seem to care that soon the dark in me is all that will remain
P: and suddenly I feel this glow

H: Listen close to everybody's heart
P: And I believe there's good in everybody's heart

H: and hear that breaking sound
P: keep it safe and sound

H: Hopes and dreams are shattering apart
P: With hope you can do your part

H: And crashing to the ground
P: To turn a life around

H: I cannot believe my eyes how the world's filled with filth and lies
P:I cannot believe my eyes how the world's finally growing wise

H: But it's plain to see evil inside of me is on the rise
P: And it's plain to see rapture inside of me is on the riseAsi jsem se zamilovala :) Dr. Horrible je nejkrásnější věc, kterou jsem za poslední půlrok objevila na internetu :) Nemůžete nemilovat věc, kde je Barney, Codex a Howard...to úplně cítíte, jak vám křídlovka v krvi buší a buší :D jasný, jsem úplný Hrubín, přesně vím, jak se tváříte, ale já za to nemůžu, jsem blízko infarktu, asi jako když jsem poprvý objevila The Guild nebo když jsem hrála WoW první měsíc dva. Whaaaa! Heart attack! :D

Jinak, co bych vám tak zběžně pověděla než se vrhnu na úkol z chemie. Je konec ledna a já ještě pořádně nic neumím. Říká se, že největší šprti se začínají učit v únoru, takže hip hip hurray :D Atmosféra se jinak stále zahušťuje, ale tentokrát jiná, než ta třídní, ta se zase odhustila a všechno se tváří být relativně v normálu, až nadnormálu, za což jsem velice vděčná :) Místo toho se zhoršila studijní atmosféra v humáčských oborech, protože v pátek jsou druhá SCIA. Mě se to netýká, mě seč týká zakoupení dalších modelových otázek na medinu, ale samozřejmě, že na mě doléhá taková ta nervozita, kterou sama trochu vytvářím. Muž má navrch autoškolu a milion referátů, tak se snad tenhle týden navzájem nesežerem. 

Jako každý víkend mě čeká telefonát s palalí, tak se moc těším. Pořídím si webku za vysvědčo, abysme si mohly navzájem mávat a tak :D

Včera jsme byli na oslavě Verči narozek, které se minulý rok slavily v Bowlingu, tehdy se Aki pseudoskoro rozešla s Jirkou nebo co to bylo, já jsem se strašně opila a pak jsme s Markét jely domů se Svenem v tramvaji a zpívali jsme Patnáctiny. To je tak neskutečný :D
Tenhle rok to proběhlo v klidu. Neopila jsem se, dala jsem si jedno pití a pak v největší zimě jsme jeli k nám. V podstatě jsme celou dobu seděli na zadcích a řešili slepičky a jak jsme byli na vodě a seznamovák a lyžák atd...

V úterý tu byla Mahulenka :) Tak jsme poseděly v Tchýni, viděla jsem další imaginární slečnu a pak jsem se vydala na přípravky, který byly super nudný, ale tak aspoň pro ten pocit, že něco dělám.

Tak já jdu na tu chemii. Hrozně se mi nechce, ale nezbývá mi nic jinýho. 
Pusinku, broučci moji :)
And I believe there's good in everybody's heart ... ;)

Daphne♥

Jak plyne čas...

17. ledna 2011 v 23:09 | Daphne ♥ |  Princess herself

... tak si člověk uvědomí spoustu věcí.
Třeba jak moc se dokáže změnit během jednoho roku :) 
Soap opera v naší třídě se opětovně zahušťuje a já jsem se začala obviňovat. Následně jsem zjistila, že se obviňuju za moje chování půl roku a déle zpátky a došlo mi, že minulostí se žít nemá. Všechno se děje teď a tady, a to je nejdůležitější.

Zajímavé je, že když proti mě někdo něco má, tak mi to do očí neřekne...nikdy. Pak si to za mě musí vyžrat jiní.

I love you so much, Akush ♥
Už chci, aby byla pala zpátky. Budeme velká parta - já, můj muž, Aki, její muž, Moonshade, Markét, naše pala-lala, Maggie a Míša a bude to úplně nejlepšovatější :)

A teď story of my life...or last year :)

Třeťák:

vomit
Prázdniny:

Byla jsem arogantní namyšlená kráva. Opravdu jsem o sobě hodně přemýšlela a snažila se se sebou něco udělat, přehodnotila jsem všechny priority a do listopadu jsem už věděla, kdo je ten, co mi za to všechno opravdu stojí. Můžete namítnout, že jsem docela tragéd, že mi to trvalo takhle dlouho a kolik mrtvol a zraněných jsem za sebou nechala... Life's a bitch, sorry.

A teď? =)youandme
;) ♥
Nenechám si to od nikoho kazit :) 
Končím s emo výlevem, mám toho po dnešku dost.
Medicíně zdar ;)

With all my love, 
Daphne

Nezapomeň si klíče.

15. ledna 2011 v 13:54 | Daphne ♥ |  Princess herself
Absolvovala jsem všechny Dny otevřených dveří na lékařských fakultách, abych se dohrabala k názoru, že není v mém životě jiná práce, kterou bych chtěla vykonávat, než nosit bílý plášť, vyskytovat se v nemocnici, usmívat se na lidi, kteří to potřebují a podat jim nápomocnou ruku ve chvílích největších fyzických i psychických potíží.

A tak tu sedím, a ty psychické potíže mám leda tak já sama :D Nemám vůbec, ale vůbec žádnou motivaci učit se na písemku z matiky, která by mi teoreticky rozhodla o známce, ale já prostě nemůžu...civím do toho, elipsa, hyperbola, parabola a je mi to úplně, ale úplně jedno. Všechno je to stejný. Stejně matematický a stejně hnusný. Věnuju tomu tak hodinu a pak udělám předposlední okruh na literaturu a všechno to pošlu mým zlatíčkům. Pak dvacetiminutovka Platóna a Aristotela a pak maturitní okruh Ekologie. A trochu Biochemie. 

Miluju biologii a chemii a odmítám se učit cokoliv jinýho, co jenom z dálky připomíná ZSV, francouzštinu nebo matiku!! (výjimku tvoří fyzika :D )

Dejchej Zuzi, dejchej... 
haaaa


Napočítám do deseti a budu vám něco vyprávět.

Tak:

Naposledy jsem vám psala na Nový rok, teď se hlásím a musím vám ohlásit, že se nic zvláštního neděje :) Krom občasných komunikačních šumů na trase muž a žena se neděje nic zvláštního, snad jen, že už normálně běhám a nepotřebuji ortézu anymore :) Pala mi odjela do pryč, ale už jsme spolu strávili 3 a půl hodiny na skypu a dnes to ještě prodloužíme, já doufám :D V pátek nás čeká gangster párty u Magdy a pak přijede Maguljénka :) a pak bude únor a já umřu :D

Tak já se tedy jdu učit, jak jsem si naslibovala :D Ať ze mě něco je.
Medicína.
Medicína.
Medicína.
Medicína.
Medicína.
Medicína.
Medicína.
Na ničem jiným nezáleží. Studovat lékařský vědy je pocta, kterou si hrozně moc chci vysloužit. Jdu na věc.

Challenge accepted!

Daphne ♥
okay
Keep smilin, everything's gonna be okay ♥

První článek roku 2011

1. ledna 2011 v 16:28 | Daphne |  Princess herself
Ráda bych Vás všechny přivítala v novém roce! :)
Zároveň bych Vám chtěla popřát hodně štěstí, úspěchů, lásky a nejvíc zdraví.

Pro některé z nás bude tenhle rok velice zajímavý. Ukončí jednu čtyřrokou etapu našich životů a načne další, porůznu dlouhou, ale určitě taky moc zajímavou. :) 

Teď ještě ke včerejšku.
Silvestrovská párty nebyla zrovna párty, nedokážu to přesně popsat, v každém případě jsem si to moc užila, měla jsem u sebe svoje miláčky, opila jsem se, všechno jsem splnila, zpívala jsem na všechny naše supercoolhoumís songy a bylo to very najs :)

Pak jsem přišla domů a dostala jsem obří oběd, chlebíčky, koláč a zapila jsem to koluškou. Jak na Nový rok, tak po celý rok - takže budu slavit s broučkama ve sněhu, kde potom ještě hodinu budu stát s mužem, vystojím si ďůlek s pala při řešení filosofických debat, budeme se moc fotit a budeme zpívat a pseudotančit a vzpomínat na WoWko a budeme se opíjet a hajat v postýlce a spinkat a budeme rozmrzelí po ránu, budeme se koukat na Big Bang a budou nám ujíždět autobusy :D jupí :) 

A hlavně budeme všichni spolu, všechno krásně zvládneme a bude nám moc dobře :)
Prty!

Takže:
Vítej roku 2011, ať už budeš jakýkoliv, ať jsme hlavně všichni šťastní a zdraví! A spolu.

S láskou,
vaše Daphne v roce 2011 ♥
nununu