Březen 2011

We're invincible

27. března 2011 v 20:05 | Daphne ♥ |  Princess herself
Dobrý den :)
Zdravím Vás, děti moje, a jsem ráda, že se určo máte všichni skvěle ;) Já se mám taky skvěle, a to hned z několika důvodů:

V pondělí... no, v pondělí bylo pondělí a byla to velká sjanda, hlavně svítilo sluníčko a The Incredibles jsou opravdu úžasní, jak už mají psáno v názvu, a nejvíc úžasní jsou v podání toho mýho trdla a mojí tlusté maličkosti :D
V úterý ta chudinka pani na fakultě odpřednášela celý lipidy, nejdřív jsme s Markét málem zahynuly smíchy a pak už to bylo jenom tragický...too bad.
Ve středu jsem si byla sednout s Angie u nás v restauraci, probraly jsme všechno a bylo to super fajn :) Má milovaná Angie je celá upracovaná, ale je to nejlepší umělkyně na světě ♥ protože je opravdová umělkyně, jejíž schopnosti budou jednou lidem k něčemu, bude úžasná architekta, ať interiérů či exteriérů, prostě ach ach ach :))
Ve čtvrtek byl skvělej seminář z fyziky, sama se tomu divim, ale Schrodingerova kočka je zabiják :D
V pátek večer jsme u Angie zkoukly fotky z plesu, koukly na anime a já jsem si moc odpočinula, protože neznám nikoho hodnějšího, než je naše Angie. Zavzpomínaly jsme na staré dobré EYP časy a naplánovaly jsme velikou karaoke párty!!:)
V sobotu přijel Roman, aby nám porozprával o doktorandském studiu na VŠE, a potom jsme v rámci konzumu odjeli celá rodina na soborní nákupy :D Consumer society, welcome!! :D

Zároveň jsme s Maggie dostaly odpověď z Imperiálku, že nás asi tento rok nebudou potřebovat. Z toho jsem upadla do nešťastné nálady, protože se mi rozplynuly představy o úžasných prázdninách = no money, no funny.
A tak jsem v záchvatu zoufalství napsala asi do 20 luxusních hotelů a pár Knajpiček. ( v našem slangu - Knajpička Hotel***) A k našemu velkému štěstí se jedna Knajpička ozvala a zní to nadějně!!:) Takže B-side party bude, Matýsek home párty bude, bude i Libereček a třeba snad bude i Řím s mým panem milovaným :) Což by bylo úpln nejúžasnější.

Dneska jsem byla u Akinky trénovat prvních 14 otázek z literky. K mému velkému potěšení nám to šlo, chce to zajistit ještě pár drobných nedostatků a půlka otázek je za námi!:) což zní úplně úžasně.

Všem vám posílám velkou pusu :)
Mějte se, smějte se, because we're invincible, our love's our protector ;)

Princess Protection Paladin ♥
Daphne Sunsorrow *-*

Salome, pláčeš?

15. března 2011 v 19:37 | Daphne ♥ |  Princess herself
Dámy a pánové, pseudonávštěvníci mého blogu, melodramatici a alternativní umělci,
jak se vede? Jak si užíváte prázdniny a školní dny?

Pala v pondělí odjela, takže jsme ještě v pátek musely udělat leaving party v Tchýničce a následně v HRC. Víno teklo proudem, dancing taky bylo, skvělý to bylo :) chyběla nám Akinka, ale tak se aspoň dala do kupy, abychom se mohly v neděli vidět :)
Naši i s Óňou odjeli a nechali mi tu prázdný byt, tak jsem si všude roztahala svoje věci a žiju tu jako na skládce. V sobotu večer za mnou přijel muž, aby následně usnul u televize, což ale bylo sladký, v klidu jsem dokoukala zbytek filmu a ani netušil, že jsem happy end obrečela :D
V neděli přijela Akinka se záměrem se učit literaturu, prošli jsme jednu otázku a nakonec jsem si nemohla odpustit Cimrmana. (Jsou tam dvě n nebo ne?) Na večer jsme se s mužem vsadili o jméně hrdinky jednoho z nejnudnějších filmů, co jsem kdy viděla, a milá Hypatia mě odsoudila ke třem panákům čistý vodky a následný vtipný náladě.
Co se odehrálo druhý den dopoledne škoda mluvit :D ne všichni prostě snesou ocet s ethanolem.
Přípravky v pondělí skvělý, akorát pan přednášející furt mluvil směrem na nás a pořád nás nějak komentoval, tak to nebylo nic moc :D a dneska jsme s Markét byly na přednášce o roztroušené skleróze a mám pocit, že mám všechny příznaky :D pak jsme se dojely učit fyziku a bylo to přinejmenším vyčerpávající. A nakonec mě Markétka odvezla autem až před barák. Luxus :)

Teď se jdu mejt, půjdu dědovi namazat nohu, počkám, až zavolá teta, a musim se učit biologii :( Marry mě znervózňuje, pořád mi píše, jak se to furt učí, tak musim taky zabrat... Zítra je taky den, ale ještě se musím učit matiku :( abych neproletěla.

Tak si užívejte prázky nebo se snažte přežít školní dny. Už to nebude trvat dlouho a budou letní prázdniny.
VŠCHT zdar :D
Daphne ♥

Lepší Vzhůruš :)

4. března 2011 v 23:53 | Daphne ♥ |  Princess herself
Dneska se mi splnil sen.
Seděla jsem v pokoji, nic nedělala a najednou mi přišla esemeska Podívej se z okna. Tak jsem se teda podívala a tam stál můj milovaný muž :) ♥ Není to krásný?:) ( ne, kytku neměl, ale ta by asi v tomhle počasí umrzla..a navíc, Romeo pro Julii taky neměl kytku :D ) Tak jsem rychle seběhla dolů a tři hodiny jsme pochodovali po Barrandově.

Po menší disputaci jsem se otočila a zachrastila klíčema od baráku. Nějaká vnitřní síla mě ovšem strhla zpátky, a to fakt nekecám, něco mi prostě zakázalo odejít, protože bych napáchala větší zlo sobě i jemu. Byl to boj, všechno jsme vyřešili a já jsem si uvědomila, že už mě to přesahuje :) Traktor, ten je to.

Tak teď trochu školního života... neděje se nic, stálá nuda a blížící se tichá smrt. Wrrau.

Přijela PALALALALALALA ♥ jupí :)) tak aspoň nějaký highlight. Je teď celá krásná a hubená a prostě úplná Francůženka.
Mahulenka krasívaja je pořád daleko :( . Má hvězdička ♥

Joooo vlastně!!
Minulý víkend jsme byly na nejlepší žranici u Pseudokadlečkových!!! Paní domácí Kadlečková Aki uvařila nejlepší věci na papů a pak jsme hráli člověče nezlob se, kdy hrací plochu ovládla mužova prasata, Markétčiny krávy, Kadlečkovy slepice a pala's retardovaný ovce :D ♥ nejskvělejší. Pak jsem hlídala holky moje blonďatý :))

Jooooooo vlastně ještě jedna věc :D ... Stádo myš :D ne, to sem nemyslela, ještě něco jinýho...
Můj syn bude vypadat jako petit Nicolas a Markétky jako Goeffroy :D nynynynynynykyyyyy bože ty sou tak roztomilý až to bolí, já si to snad nechám vytisknout a vylepim si to po pokoji ty obrázky :D:D:D

Chápete, že naše profesorka na biologii volá mýmu příteli prostě jentak, jak se má a tak? Fakt divný :D Stádo myš :D
Svět je divnej.

Pusu děcka ♥
Daphne xxx