Květen 2011

My Boyfriend Appreciation Post

26. května 2011 v 1:36 | Daphne |  Princess herself
Nikdy jako dneska v noci jsem si neuvědomila, že číst moje ubohý články je zlo. A taky jsem si uvědomila, bylo mi ukázáno, že ač už jsem teda něco, co se jakože tváří "dospěle", tak bych se měla vrátit o půlrok zpátky a napsat něco takovýho, jako třeba v září. Protože někoho strašně moc zanedbávám. Není to tím, že by nebylo co psát... jen mám prostě pocit, že do mýho vztahu, který i tak je opředen nejrůznějšíma legendama, nikomu nic není. A tak se prostě omezuju na kraťoučký poznámky, aby to nevypadalo, že jsem nějaká pubertální zamilovaná kráva. Což teda jsem, samozřejmě. Tak hrozně zamilovaná, že se to ani nedá vypovědět :) a je to hrozně super pocit.

Co bych vám pověděla, o tom mojím sweetheartovi? Všechno v podstatě víte, všichni ho znáte, je to takovej ten vysokej, hnědovlasej modrookej pan Úžasňák, takovej ten, co všechno vždycky ví, protože je nejchytřejší na světě. Takovej ten, co kope do míče v každý volný chvíli, ten, co vám zkritizuje a vysvětlí všechno politický a tak. Teď jsem se do toho trochu zamotala, ono už je totiž hodně hodin, ale to nevadí, jedeme dál. Prostě - už víte, kterýho myslím - no toho Járu tamtoho přece, noo, tamtoho! Přesně toho.

Jak se říká, aby se holka jako já mohla doopravdy, ale myslím DOOPRAVDY zamilovat, potřebuje s tím klukem být nejdřív nejlepší kamarádka. Což se mi ve většině minulých vztahů nějak nedařilo, vždycky jsem si vybrala podle vzhledu, v hlavě jsem si k tomu vzhledu vymyslela příběh, ke kterýmu jsme se upla a pak jsem celý rok šílela. Je pravda, že většinou se mi podařilo moje vytipované uhnat, ale to jenom díky tomu, že jsem byla fakt otravná. Takže jsem takhle chodila s několika takovejma individuama, byl to fakt úlet, no každopádně jsem si myslela, že jsem hrozně zamilovaná, nebo jsem si to aspoň namlouvala, i když nade mnou máma i moji kamarádi vrtěli hlavou. Tak jsem tak nějak proplouvala až mi nakonec spadnul nějakej kámen na hlavu a já jsem se konečně probrala. Asi se budete smát, ale já to taky moc nechápu, že jsem se prostě jeden den vzbudila a řekla jsem si, takhle teda už ne, Hladíková, troŽku se nad sebou zamysli.

A tak se nějak stalo, že v tu chvíli jsem věděla, koho vedle sebe potřebuju. Že to musí být někdo, kdo není jenom pohlednej, ale musí mít i něco v makovici. Nejlíp něco, co já postrádám. Rozhodnost, schopnost utřídit si myšlenky... někdo, kdo ví, co chce, a nepustí se, dokud to nedostane. A tak se to stalo. Málem jsem mu to ani nebyla schopná říct, bylo to poprvé, co jsem si vedle něj připadala tak malá, hloupá, trapná, zoufalá, tragická, ubulená, nicotná, blecha na kryse nebo améba na bleše na kryse...ale on i tak, když jsem byla hnusná, rozteklá, neučesaná, nedokázala jsem dát dohromady větu, tak mě vzal zpátky...i přes to všechno, jak jsem se kdy chovala...dal mi ještě jednu šanci to odčinit.

Nevím, jestli se mi to daří. Bohužel, jsme oba tak tvrdohlaví, že se dost často hádáme jenom kvůli tomu, že jeden z nás nechce ukázat, jak moc toho druhýho má rád, aby nevypadal jako citlivka. Je to v podstatě boj kdo s koho, kdo má koho rád míň. Je pravda, že už se lepšíme, že teď se spíš dohadujem o tom, kdo víc žárlí a kdy se asi z tý žárlivosti sežerem.

Teď to vypadá, že máme jenom blbý chvilky. To není pravda. Právě kvůli tomu nynyny času, co spolu zažíváme, nemůžu prostě jentak odejít. Už to nejde. To je přesně to - s těma všema pochybnejma "láskama" (lol) předtím to šlo, prostě bouchnout dveřma, tak čau. Tady to už nejde, už je to něco víc :) přála bych vám vidět, jak hrajem na počítači, (nebo spíš, jak já musim hrát a on se mi směje :D ) nebo naše věčný dohady o kvakoších a potvorách a milion dalších věcí, který už jsou prostě tak nějak...deeply written on my soul :) jéééžiš, já musim znít jako tragéd..no dobře, ale slíbila jsem si to, tak budu znít jako tragéd dál...prostě - našla jsem svého soulmate a teď bude jenom na něm, jak dlouho to se mnou ještě vydrží :) vydržel to už půl roku, což musím podotknout je můj nejdéle trvající vztah ever, protože z těch všech ostatních jsem tak nějak vždycky vycouvala, než odbil právě ten půlrok...

Úplně nejradši mám, když se v noci probudim vedle tebe a mám všechnu deku :D nebo když si spolu čistíme zuby, nebo když jíme čipsy a čokoládu, nebo když mi pouštíš ty Winter Classics věci a mám ráda, když stonáš a pouštíš si pohřební písničky, protože se ti musim hrozně smát :D mám ráda, když mi řikáš, jak jsem krásná, i když sem hnusná a mám ráda naše inside jokes jako je Hypathia a další... Mám ráda, když mi dáváš pusu na krk a když hrozně padám :D
Miluju Tě. Strašně moc :)

A tohle je šílenej článek, ale jinak to nejde. Nejde nejde nejde.
Wháááá. Jsem strašnej pisálek...snad budu lepší doktorka než spisovatelka.

With love, Daphne ♥
P.S. Vím, že to nemá žádnej konec...ale já ani nechci, aby to mělo konec...a navíc jsem hrozně unavená.

Since you came along, you sexy thing ;))

25. května 2011 v 23:23 | Daphne ♥
A big apology to my awesome handsome boyfriend for my selective memory.

I love you so much.

...and what was the strategy again?:D - kde může, tam pomůže?:D

Daphne ♥

The Ballad of Mona Lisa

22. května 2011 v 19:39 | Daphne ♥ |  Friends in need are friends indeed
Say what you mean, tell me I'm right and let the sun rain down on me, give me a sign ♥

Ach bože, jak příjemný pocit to je mít to všechno za sebou :)) připadám si jako Daphne, to znamená jako poloviční bohyně :D až budu tak krásná jako ona, tak pak teprv budu bohyně jako taková :D teď se musím uskromnit.
Udělala jsem si seznam knížek, který chci přečíst, protože prostě chci. Dokážu v nich rozebrat všechny znaky, ale nikdy jsem je nečetla, jenom jsem o nich četla a učila se. Je tam zatím 26 titulů, když to všechno přečtu do října, budu fakt skvělá :D nesmíte zapomenout, že chci taky chodit na párty, koukat na filmy, jezdit všude možně a trávit čas s mojema broučkama, takže to bude perné :D Miluju svět. Hlavně, když je venku tak krásně.

Ve čtvrtek jsme byli na párty, Markétka úžasně odmaturovala, tak jsme to museli oslavit. No a v pátek nápodobně odmaturovala i Aki, takže jsme všichni v suchu a jsme nejchytřejší a nejlepší. AG Elita odchází a už to nikdy nebude takový, leda noví prváci, metroušek Hladík a spol. :D

V pátek přijela Maggie, tak byla někde s imaginárníma a v sobotu mohla začít naše velká jízda :) ještě před 11 dopoledne jsme si koupily šáňo a frisca a jely jsme do města nakupovat. Šampus se ztratil už během jízdy tramkou :D koupily jsme si nějaký nynynky věcičky a potom jsme dorazily ty frisca a hurá za Angie s Markétkou. Koupily jsme věci na sushi a u Angie doma jsme spatlaly tu největší ňamku na celým světě. A potom jsme zkejsly u YT a u memeček HP :D oh, starý dobrý časy, Draco Malfoy a tak :D Cedric, stop fucking sparkling!! :D
Pak jsme s Maggie poseděly v Tchýničce a nakonec jsme dorazily k Matýskovi, abychom se pokochaly boy lacrossem a přečetly si kousky starýho ff... což je nejkrásnější věc na světě a já těch 103 A4 prostě přelouskám dneska :D jedu sice ještě ke strejdovi učit se fyziku, ale to zvládnu ;)

Zítra budu s broučkem buď hlídat Kubu anebo se válet a potom pojedem na párty. Zase :D Taky bych mohla porazit už pár věcí z mého čtenářského seznamu, mám tam totiž i nějaký dramata, takže to půjde rychle ;)

Pac a pusu ♥♥♥
P.S. Svět je krásnej, když vám všechno vychází a všichni vás mají rádi. A taky je hezký, když se maj rádi kluci s klukama a holky s holkama. Ještě řekněte, že jste se včera nedivily stejně jako já, holky moje ;))

Princezna Daphne Sunsorrow, protect paladin ♥Aj, zde leží zem ta, před okem mým..

19. května 2011 v 11:11 | Daphne ♥ |  Ústav pro duševně choré
Občas se to v životě sejde tak, že vám všechno vychází a máte pocit, že se to prostě nemůže nijak pokazit.

Musím se hrozně pochlubit, ústní maturitku jsem si nejvíc povodila, můj miláček taky, Lenny taky, Jíťa taky, a věřím, že Markétka s Akinkou a Nikki to taky krásně dají :)) teď už jen zbývá si přesně tímhle způsobem povodit přijímačky. Ale jsem teď tak nabušená a plná energie, že se na to vrhnu hlava nehlava a půjde to! Nezklamala jsem teď, nesmím zklamat ani v červnu.

No prostě!!! Česká próza 50. - 70. let 20. stol. je prostě nejvíc cool, stejně tak světové drama 20. stol. :D Miluju food & drink a Czech republic, máme rádi Československo za první světové války a secesi (Imperiáálek ♥) a taky mám ráda živočišný tkáně a rostlinný pletiva, teda až na sklerenchym, který mi udělal pernou chvilku.


Prostě to D) je svině... navždy mi bude ležet v žaludku jeho dvojité tloustnutí buněčné stěny :D
Tak co no :D
No a Švanda dudák a Horalka jsou fakt hustý, stejně tak pomilionté zmíněná Czech republic a k tomu ještě British history :D

wháááhaha, dneska jdu držet palce Markétce ♥ ale ona to dá nejlíp z nás všech, jak jí znám ;)
Prostě, teď na tak 3 tejdny je všechno super a pak to zase bude hrůza :D a pak to zas bude dobrý :D
Bude mi po tom našem ústavu smutno... ale Ondra bude přinášet historky, tak to bude fajn... a já se budu hrabat v lidech, jupí :D (okej, ještě tam nejsem, možná se budu hrabat v chemickejch sloučeninách :D)

Okej, fakt nevim, co psát víc... třeba si časem najdu chvilku napsat něco normálního...
Zdravim miláčka pala-lala!
A taky Maguljénku, samozřejmě taky mýho úžasnýho nejchytřejšího muže na týhle planetě, zdravim Akinku, zdravim metrosexuála Hladíka a Leničku a Nikolku a Markétku a já nevim, kdo všechno to ještě čte...Jo Barborku s Liborkem ;) Barborka taky nádherně odmaturovala ♥ jaj jaj jupíjeej ♥

Pusu ♥
Princezna Daphne, Silvermoon city ♥