Červen 2011

Darren is above us.

25. června 2011 v 13:26 | Daphne |  Words, ideas, dreams
Náboženství jako náboženství. Celý svět totiž řídí jedna jediná osoba, které každé náboženství říká jinak. Ale my, my věci nazýváme pravými jmény.
Včera jsme s Laylinkou zíraly na oblohu a strašně jsme si přály, aby bylo krásně. Nějak se to ale nevedlo. A pak nám došlo, kdo že to tam sedí na obláčku, sladce se usmívá, na břiše se mu napínají svaly a kroutí hlavou, jakože krásně nebude. Je to on. Bůh bohů, který se poměřuje jen s takovými jako je Tom Felton, Jake Gyllenhaall, případně Heath Ledger a dalšími. Darren Criss. DARREN CRISS. Není to náhodou braní jména božího nadarmo?:D DAARREEEEN CRIIIIIIISSSS.

A tak si tam Darren tak sedí na obláčku, hraje na kytaru a rozhoduje o tom, jaký bude počasí. Včera se ale s Chrisem Colferem hrozně prokecli. Nebe se zatáhlo (aby na ně nikdo neviděl) a po chvíli se přes celý nebe nad barrandovskejma panelákama udělala úžasná duha :) Promiňtě, chlapci, ale když si tam nahoře takhle užíváte, tak se nemůžete ale prokecnout duhou snad ne :D no ale bylo to úžasný, aspoň někdo si užíval chvíli okamžiku :P (i když to my taky, avšak po chvíli se nám výraz tváře pokřivil, když jsme si představily veškeré detaily :DD )Měly jsme s Laylou krásný den. Brzičko ráno přijela, sjely jsme se kafem a koukaly jsme na HP3, obdivovaly Harryho poměrně ucházející účes, Hermioninu chytrost a krásu, Ronovu roztomilost a Draca, slint. Následoval HP4, tam jsme zas došly k závěru, že kdybychom to byly my, kdo se má postavit maďarskému trnoocasému draku, tak že by z nás moc nezbylo, spadly bychom ze střechy a skončily naprosto ohořelé někde v křoví. Proměnit se v žaborybu taky neni moc fajn a v bludišti bychom umřely strachy. Nedá se svítit :D Pak jsme viděli dva díly Glee, abychom se trochu odreagovaly, ňuf ňuf.

A úplně nakonec jsme viděly jeden díl BigBangu. Třeba zdůraznit, že jsme jako správné kuchařinky ukuchtily výbornej kuskus, do kterýho mi maličko ujela ruka se solí, ale ono by se to třeba trochou kečupu dalo spravit.
Teď jsem nějaká nachcípaná, tak musim ležet v posteli, fejsbůčkuju a tak.

Chci se omluvit, že jsem poslední dobou taková hysterická. Je to asi zbytečně přehnaný, ale tak znáte mě. Když na to přijde, tak jsem drama queen všech drama queen ;)) drama carevna :D vyvedla mě z míry ta ženská z brigády, budu jí muset v pondělí zavolat a hlavně si oddechnu, až přijdou výsledky přijímacího řízení na PrF UK.

Těším se na prázdniny. Na sluníčko, který nám teď Darren zas odpírá, protože si s Chrisem nahoře užívaj, tak musej mít zataženo. Těším se na tu brigádu, budu mít spoustu historek :D tak snad vyjde. Těším se na moje ženy a mýho muže (některý sice vídám i teď, ale tak v létě je všechno takový..lepší :) ) Těšímm se na party a na sushi, těším se na lambrusco na balkóně a dancing a těším se do Trnavy a do Liberce. Těším se, až Ondra začne chodit na AG a bude mi přinášet zprávy kdo co jak proč. Těším se, až v září někam pojedu/pojedeme. Těším se do školy :)

Posílám pusinku všem.
Daphne

Konečně. KONEČNĚ!!!!

11. června 2011 v 15:49 | Daphne ♥
Zuzanko, čím budeš, až budeš velká?
Budu princezna.

Ďuďu, co budeš dělat, až budeš velká?
Budu jako máma.

Zuzi, tak co, jak to vidíš? Čím budeš, až budeš velká?
Budu psát do novin.

Pojď, popovídáme si. Jak by si chtěla pracovat, až budeš starší?
Budu diplomatka.

Tak co, stále diplomatka?
Ne, mami, budu doktor. Nebo vystuduju farmacii.

Psal se rok 2004 :) A teď, po těch pár letech, po tomhle roce, který jsem si v podstatě odseděla doma na zadku s učebnicema, jsem si splnila sen :) Ne, ještě ze mě doktor není. Bude to běh na dlouhou trať. Budu se muset hodně učit, budu muset nabrousit lokty a nenechat se rozhodit.

Tenhle rok jsem v podstatě nedělala nic jinýho, než že jsem se učila, buď na maturitu (která dopadla úžasně, odnesla jsem si výsledek celkově za 3 ze tří předmětů, takže spokojenost :D) nebo na přijímačky. Je třeba říct, že přijímačky mě naprosto odrovnaly, takže si teď musím rehabilitovat mozek, nervy, srdce, všechno :D ale z boje vycházím jako vítěz. Všem jsem to ukázala. Konečně. Že jsem možná uťáplá UNYLÁ děvčica z Barrandova, ale něco v hlavě mám. A když se do něčeho pustím, nenechám si to proplout mezi prsty. Jsem vítěz. Nemusíte se mi klanět. Všichni jste úžasní. Bez vás bych to nedokázala.
Bez rodičů, kteří mě neustále přesvědčují o tom, že budou nadšení, i kdybych šla na peďák nebo Všcht. Protože jsem jejich.
Bez kamarádů, kteří byli naprosto dokonalí, zůstali se mnou, i když jsem byla věčněvěků zavřená doma. Bez těch krásných žen a udatných mužů by to bylo všechno těžší.
Bez mého nejchytřejšího muže, který přetrpěl moje stresy, pořád mě uklidňoval a sám stihl udělat obří kvanta práce. Bude to nejskvělejší doktor práv. Už se na to moc těším :)

A taky děkuju všem, kteří mě nesnáší... protože díky nim jsem se tolik zapřela, že jsem napsala přijímačky na nejprestižnější pražskou lékařskou fakultu na 6. místo :) Ještě jednou, díky moc, teď aspoň vidíte, že opravdu máte opravdu co závidět :) a teď třeba chcípněte v pekle.

Tak to bylo jentak vedle :D Mám nejskvělejší náladu, jsem hrozně unavená po včerejší parádní pomaturitní párty...ale vzhledem k tomu, jak mi všechno vyšlo, tak jdu prostě na další privát za mou píčou Laylinkou ;)) a v sobotku přijedou další superpíči, Magi (do polévky ♥) a Dé, takže to bude Superpíčí párty. Tyhle ženy nejvíc miluju, bude to M+L+D+Z párty v Tchýničce nebo v Jehůdce nebo tak nějak.

Palalí přijede v červenci, takže to je jasný dancing prty. ♥ už se na ní těšim, ta ženská mi setsakramentsky chybí :)
Akinka je borec a povodila si všechny přijímačky, na který vlezla :D fakt paráda. Ona je prostě dokonalá a pořád mě s Markét chválí, což je úplně potrhlý, protože ona je stejně božská jako my :D A můj přítel, ten vysokej JUDr., tak ten je taky božskej :D aneb It takes real lovers to be silly :D
No a samozřejmě moje přenádherná Nikki... všichni jí držíme palce na ekonomku! Bude skvělá a nejvíc je tam všechny rozdrtí!!

Najednou má všechno jinej rozměr, když se daří :)) já jsem životní realista, ale nehroutim se do depresí, když je všechno v mezích. Ale teď... teď je to úplně ABNORMÁLNÍ!!! :D Abnormálně skvělý :D prostě supr kůl parádička vymazlený johoho :D

Pusinku všem superpíčám, dalším úžasnejm ženuškám a obří pusu na voko mýmu muži ♥
medička Daphne ♥