Září 2011

I just have a lot of feelings!!!

21. září 2011 v 14:18 | Daphne ♥ |  Princess herself
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH
And this is perfectly me :D -
passive aggressive :D

Oh Quinn, you rock my socks ♥


And HIM!!!


Musim uznat, že ta nová série...bude nová :) ale božská ♥
Daphne ♥

Bolestivý podnět

19. září 2011 v 14:04 | Daphne ♥ |  Princess herself
Znovu a znovu se omlouvám za dlouhatanánskou pomlku. Vždycky se odhodlávám, ale pak si sednu k seriálu, nebo jsem radši na fb, nebo dělám nějakou podobně důležitou činnost :D

Od posledního článku se toho stalo spoustu - byla jsem v Anglii a na seznamováku a obě akce byly přinejmenším..zajímavé :D
Upřímně se o tom nechci moc rozepisovat. Tak jenom rychle.

Anglie byla úžasná.
(Můj let byl zpožděnej, ztratila sem pas a let zpátky byl taky zpožděnej. Ale všechno mezitím bylo jak z pohádky.)
Nemůžu se dočkat, až dostuduju a přestěhuju se tam.
Nakoupila jsem si milion věcí, můj kufr zpátky měl o čtyři kila víc :D I'm 100% percent English ;) moje angličtina se vrátila na původní úroveň a maličko se zlepšila, ale přes rok bude samozřejmě stagnovat, takže se na to musím soustředit, abych si mezi anatomií a histologií občas něco přečetla nebo poslechla in ingliš ;) znovu chválím mého úžasného bratra, který se v prváku na AG dostal do nejlepší skupiny na angličtinu a má vyšší úroveň než nižší skupina čtvrťáků :D rodinný talent na ájinu se rozhodně nezapře a musím uznat, že je lepší než já v jeho věku. Jak já ho miluju :) krásnej a chytrej kluk.
V Anglii jsem si koupila nový boty, podpatek 10 cm, jupíí :) už se těšim, až v nich půjdu na bráchův imatrikulák a Lucky maturiťák.

No a seznamovák. Dost dobře se mi nedostává slov :D na jednu stranu to bylo skvělý, na druhou to bylo dost děsivý :D v každym případě jsem si pomilionté ujasnila, že medicína je přesně moje pole působnosti. Nedá se to dost dobře popsat. Všechny ty přednášky a potom ta bojovka první pomoci...to je přesně to, co chci dělat. Stát u zraněného člověka, vložit veškerý vědomosti do jeho záchrany/pomoci od bolesti etc., vidět ty oči, který vám děkujou... to je přesně ono. Žádná farmacie, člověk zavřenej v laborce s chemikáliema. Ani laborant. Nic takovýho.
Mám před sebou strašlivě náročnou a dlouhou cestu.

Ale nebojim se :) Neházim flintu do žita ještě před nástupem na první hodinu. Naopak, mám v sobě takovýho adrenalinu a nadšení, že se vlastně nemůžu dočkat. Vím, že mi to asi na moc dlouho nevydrží, na druhou stranu jsem na tom o hodně líp než ti, kteří to začali vzdávat už na přednášce o učebnicích.

Už chci do školy!!!!!!!!!!! :D

Btw, dneska za mnou přijel muž, s dárkem. Jentak. Asi za to, že jsem přežila seznamovák nebo nevim :D
A?
Dostala jsem tričko Glee!!!! :D Já to nechápu, co ho to popadlo, ale je to božský, ach ach :D
Thanks darling ♥

Myslim, že člověk, kterej chce studovat medicínu, musí být trošku mentál ... a taky myslim, že to splňuju :D

Pac a pusu, blame it on the alcohol! Glee's back tomorrow!
Miluju Vás, mojí rodinku, Jeho, medicínu, Anglii, Glee, party party party! :D
Ravenclaw for the win.
Daphne ♥