Říjen 2011

Retinaculum musculorum flexorum

28. října 2011 v 21:04 | Daphne ♥ |  Princess herself
Takže, vážení :)

Mám za sebou první test z histoly na 93% a zkoušení z anatomie za A a B! :D bohužel mě v pondělí čeká další histotest, achichouvej. No ale pečlivě se učím, tak to snad nebude problém :)

Zkoušení z anatomie bylo vtipný, protože nás zkoušel ten nejhorší asistent, co tam je, maďaroslovákočech, strašně zlej, profilovku na fb měl se samopalem :D hodil přede mě opravdovou oslizlou ruku s vazama a popisuj :D no ale tak dobrý, je to sranda. Škola je neuvěřitelná. Pořád v jednom kole, ale neměnila bych! Ani za nic.

Už sem hrála golf a tenis, čeká nás squash, byla jsem na Medvídkový nemocnici a tak :) Moc na vás všechny myslim, nechci čtenáře zanedbávat, ale holt to jinak moc nejde... Tak se na mě prosím nevykašlete, jako někdo... Já vím, že mám hodně práce, ale když chcete, abych byla šťastná, tak mě u toho přece musíte nechat, ne? :) To je ta pravá láska.

Jinak co se týče toho rozchodu, přece jenom bych se tu měla zmínit, aby tenhle blog měl jistou časovou posloupnost - jasně, že je mi smutno, ale jsem natolik zaměstnaná školou a mám kolem sebe milion lidí, že to už ani nebolí. Když sem večer někdy sama a už se nechci učit, tak pak nad tím přemýšlím a jsem taková naměkko, ale holt to prej jinak nejde než takhle, tak se rozhlížim po podobně vytíženym muži, nebo aspoň po takovym, co mu nebude vadit, když budu mít málo času. Ve škole jsou nějaký pěkný, to jo, ale jsou většinou zadaný :D anebo já nejsem dostatečně vysoká vzhledová kategorie :D (ale Baru, ten v tom roláku :D já ti ho ukážu na příští biochemče :D bohužel měl ve středu tělák hned po nás a viděl mě v sexy nechutnym culíku s rozmazanym ksichtem :D fail :D ) a pak jsou tam ošklivý a gayové. Jo, gayové! A jsem na ně moc pyšná! A ať se některý lidi třeba poserou, že budou mít v budoucnu gay doktory. Dobře jim tak.

Mám tři nový opravdu dobrý kamarádky a jednoho kamaráda, plus spoustu dalších v pohodě lidí, se kterýma se dá popovídat. Což ale neznamená, že tam nejsou divňouši :D minimálně 20% je divnejch, hlavně nezmiňovaný hoch s obříma paprčema, co se tváří jak král světa :D

A pak tam, někde v dáli, 1700km v pryč, je ta země zaslíbená, kde je ťutínek. Vzhledem k tomu, že sem viděla jeho fotky, jak se líbá se svojí bejvalkou, tak mě to moc nepotěšilo, ale občas si píšem, třeba si mě za těch 6 let fakt vezme a já nebudu muset pracovat v týhle zemi, která neocení, že se doktoři učí jak dementi a jako medici nemají ani jeden den v týdnu volno a mají školu od osmi do čtyř. Že se musí na jednu zkoušku naučit tři skoro pětiset stránkový bichle. (ano, mluvim o anatomii :D)

Tak sa majte :)
Daphne♥

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

16. října 2011 v 19:47 | Daphne ♥ |  Princess herself
Téma týdne je Pastelky. To mi připomnělo můj páteční nákup v Luxoru. A to mi taky připomnělo, že bych vám mohla popovídat o mojí školičce :)

Zatím je to to nejlepší, co mě mohlo potkat.

Okay, sem hrozně líná sem něco psát :D jdu se radši učit :D tak třeba jindy :D

D♥

Napsala bych sem něco sprostýho, ale nebudu to dělat.

8. října 2011 v 17:20 | Daphne ♥
Tak.
Ale škola je zatim úžasná.
Disce aut discede.

Daphne♥