Prosinec 2011

I was a fake bitch before it was cool

26. prosince 2011 v 22:37 | Daphne ♥ |  Princess herself
Tak, co bych vám povídala? :) Ježuch zase utekl, ani jsem nemrkla, ale dostala jsem krásný nový telefon, termohrnek, kalendář s Glee, další stetoskop a další věcičky, za které Ježíškovi moc děkuju a slibuju, že tenhle rok budu ještě hodnější :) Mám milion učení - na zápočty, zkoušky a popitevák. Jenže jsem nějaká líná, poslechněte... jako něco si čtu, ale tím stylem - to vim, to vim, to taky vim, jasný, ulnaris, medianus, normálka ... no, tak jestli to podle toho i dopadne, tak to potěškoště :D
Na Silvestra jedu k Mahulence, abysme jejím spolužákům ukázaly, co to je party :D jestli se opiju a pustěj mi Sweat, tak to bude stejnej mess jako prázdninová WoWko party :D Ano, moc mě mrzí, že nebudu na party v Kuní noře, ale prostě se nerozpůlim. Letos tak, příští rok zas jinak, jestli se toho dožiju :D

Teď trochu filosofie :) Když si vybavím dobu před rokem, tak musím uznat, že to byl nejhezčí čas, kterýho ani trošku nelituju. Pak si akorát vzpomenu, jak to šlo horem pádem všechno do hnoje a jsem ráda, že jsem, tam kde jsem. Ale musím uznat, že ta doba před rokem byla fakt nyny :) jen si musim najít vztah, který bude tak nyny po celé svoje trvání.

A vzhledem k tomu, že už asi do nového roku žádný článek nenapíšu, tak:
Vám všem přeju hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů do roku 2012, aby se Vám všem splnilo, co si přeje a abyste byli šťastní. Maturantům hodně štěstí u zkoušky dospělosti a pevný nervy u přijímaček na vysokou, nematurantům ať jsou úspěšní v tom, co dělají a vysokoškolákům hodně úspěchů u zkoušek! Ať se povedou na poprvý, nebo teda aspoň na podruhý ;)
Šťastně zamilovaným přeju, ať jim to vydrží, a to myslím úplně všechny :) a nás, kteří na ty pravý teprv čekáme, tak nám přeju, ať je to čekání co nejkratší, anebo ať alespoň stojí za to :) Do nového roku Vám přeju hodně dobrých knížek a dobrých šálků čaje, dobrého jídla a zábavných party! :D ať hodiny učení se rychle utečou, ať jsou profesoři milí a spolužáci přátelští. Ať si nikdy nepřijdete sami, jako dneska já, když jsem byla sama doma a bála sem se jít do koupelny :D ať se vyhnete nemocem a strastím, ať cestujete, kam si budete přát a ať vás neopustí nadhled.
A hlavně se nikdy nevzdávejte. Nikdy. I když se vám bude chtít brečet a budete mít pocit, že už dál nemůžete, nevzdávejte to. Vždycky je proč se snažit a pro co bojovat. I kdyby to mělo být pro ten další východ slunce.
Když někdo z vás bude mít pocit, že už dál nemůže, tak mi okamžitě zavolejte. Třeba i ve tři ráno.
Mám Vás všechny moc ráda. Nechci se s nikym hádat a nechci s nikým soupeřit. Do roku 2012 chci vstoupit bez nenávisti, protože je to prostě hloupost. Když nejde o život, jde o prd.

Cheers!*
Posílám pusu mámě s tátou, Ondrovi, Mahu, Pala, Aki, Angie, Nikki, Markétce, Layle, Aničce, Míšovi, Philípkovi, Barborce, Lukáškovi, Dannymu s tetou a strejdou, Theresce, Báře, Jítě, Terezce s Martinkou, Radkovi a Jirkovi, Járovi, Terce, Mikrovi, taky kolegům z 1. a 3. lf, Tomášovi, Otovi a Paulovi! :) A určitě jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám.

D♥

Radix superior ansae cervicalis profundae :D

18. prosince 2011 v 18:08 | I'm sexy and I know it |  Friends in need are friends indeed
Whaaaaaaaaaaaaaa :D
Plesíček palalí!!!!!!!! Byl prostě boží :D
Pala byla úplně nejkrásnější ze všech. Bohužel no, holky, měly jste se víc snažit... ale ani to by vám asi nepomohlo :D Prostě... ach :) ♥
Z chlapů vyhrál Ondrášek samozřejmě. Takhle sexy man už v prváku... no nevim, jestli ho bude tahle planet moct handle v těch dalších letech :D
A my s holkama jsme byly taky krásný, a Míša byl taky krásnej.

Jinak ve škole dobrý, dostala jsem 100% z histoly a oplakané B z anči, holt laterální strana nosní dutiny není úplně můj šálek čaje... ORL teda tím pádem zamítám :D
Mahulínka bohužel nemohla přijet, ale tak já se za ní vypravím na Silvestra, abychom si to nahradily ;) ♥
Tenhle týden mě čeká poslední test tohohle roku z anči, umim to tak napůl, a zápočťák z latiny, na kterej máme všichni tahák :D jajx.

Blíží se Vánoce, zkouškový taky, no hrůza. Ale zvládneme to!

Tady fotečka:

Tak nazdar :) Hezký svátky!
Daph*

Jolene, please don't take him just because you can

1. prosince 2011 v 19:33 | Daphne ♥ |  Princess herself
Jolene, Jolene, Jolene, Jolene
Im begging of you please don't take my man
Jolene, Jolene, Jolene, Jolene
Please don't take him just because you can
Your beauty is beyond compare
With flaming locks of auburn hair
With ivory skin and eyes of emerald green
Your smile is like a breath of spring
Your voice is soft like summer rain
And I cannot compete with you, Jolene

He talks about you in his sleep
There's nothing I can do to keep
From crying when he calls your name, Jolene

And I can easily understand
How you could easily take my man
But you don't know what he means to me, Jolene

Jolene, Jolene, Jolene, Jolene
Im begging of you please don't take my man
Jolene, Jolene, Jolene, Jolene
Please don't take him just because you can

You could have your choice of men
But I could never love again
Hes the only one for me, Jolene

I had to have this talk with you
My happiness depends on you
And whatever you decide to do, Jolene

Jolene, Jolene, Jolene, Jolene
Im begging of you please don't take my man
Jolene, jolene, jolene, jolene
Please don't take him even though you can
Jolene, Jolene

Nádherná písnička z Glee, se kterou se naprosto ztotožňuju. Nemyslete si však, že pláču nad tím, že mi někdo sebral chlapa, já jsem si ho odebrala v podstatě sama (svým chováním). A připadám si, no, trochu jako ta Jolene. Je to fér, že to skončilo, jak to skončilo, protože je asi pravda, že já si můžu vybírat - a už prostě nikomu muže přebírat nebudu. Proto se vzdávám snahy sbalit mého nového crush, když má tu holku. Prostě to už stačilo. Mám tam víc adeptů, tak uvidíme, kdo se první chytí :) Tímto taky zdravím mého ex a jeho staronovou přítelkyni a chci jim vzkázat, že jim to přeju. A taky bych tímto chtěla Járu poprosit, aby nebyl jako jeho otec a už prostě vedle žádnou jinou holku nesháněl. Normálním, inteligentním mužům stačí jedna žena na furt, a taky děti s tou jednou. Tak ať se podle toho řídí a svůj genom ať zatlačí někam do pozadí. (Vím, že to není snadný, příští semestr se o tom budu učit.)

Takže milá Jolene se smířila s tím, že bude teď nějakou dobu sama, nebo aspoň do tý doby, než se nechytí nějakej z mých potenciálních idolů, na který cvrlikám, nebo prostě dokud mě neopustí vášeň pro studium a nahradí ho partying :) Anebo až si ten můj Anglán vzpomene, že mě vlastně chce ;)

Jinak se mám dobře, učim se učím, lebka je fakt v*o*s*e*r, ale co se dá dělat, prostě se ty forameny nějak naučim, dostanu B a budu mít klid :D A pak Karaoke párty!!!! Už náš quadratus femoris vybral písně a s Otou ještě dáme RIHANNU :D A pak Vánoce a pak Silvestr s Mahulenečkou :) jááj a pak hned pitevák a zkouškový :D superioro.

Mějte krásný prosinec, nelámejte si nohy a zpívejte koledy!
Jolene ;) ♥