Leden 2012

Nice try :)

18. ledna 2012 v 19:23 | Daphne ♥ |  Princess herself
Noooo :D zdravím ze zkouškovýho! Snažím se odlepit od kompu a jít se učit, ale prostě to nejde :D jsem neskutečná :D učila jsem se dlouho dopoledne a odpoledne, ale musim si to jít znova přečíst. Fyzika mě docela i baví, ale je toho hrozně moc, a ta chemie je voser, pardon, ale neskutečnej :D

Co bych vám měla říct je, že z popiteváku mam AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D lol. Pitevní tejden byl super, protože jsem se toho hrozně moc dozvěděla, pokaždý na mě čekala semeska od broučka a celkově i ten popitevák byl v pohodě, sice stres, ale stálo to za to.

O víkendu po piteváku jsem jela za Mahulenkou a za pseudomužem (upřímně si nejsem jistá, jestli ho už můžu zvát svým přítelem nebo ne, sice o nás všichni vědí, ale přímo jako oficiální to neni :D ale jeho rodičům se evidentně moc líbim, což sem nadšená :D ) a bylo to moc fajn, večer jsme si s Maggie zavolaly pizzu, přijela Hanny, v noci přišli Kubí a ještě nějakej, no sranda :D a druhej den jsem byla zase chvilku s ňuníkem a pak jsem jela domu.

Teď se vlastně jenom učim, dala jsem hezky zápočet z Humáče na téma Antisemitismus, teď se jenom modlim, aby všechny zkoušky dopadly dobře, já si užila v klidu lyžák a pak mohla jet do Ústí.

Nechci to sem psát, aby to vypadalo, jako že sem hrozně nad vodou a mám se nejlíp a tak, chci to napsat, protože to fakt tak je :) V říjnu sem si myslela, že už nikdy nenajdu žádnýho soulmate, že nikdo nemá tolik rád Pána prstenů a Star Wars, že si s nikym už tak dobře neporozumim... a najednou bang! :) jako kdyby mi někdo chtěl ukázat, že se nemám vzdávat. Že Jára nebyl jedinej kluk, co má rád Star Wars a počítačový hry. Ukázalo se, že vlastně skoro všichni kluci maj rádi tyhle věci. A ten někdo byl tak úžasnej, že mi dal navíc kluka, co miluje medicínu, Disneyovky, dnb, božsky tancuje, nevadí mu Glee, neni to komunista ani homofob, hrál Wowko, má naprosto dokonalej sixpack (ach :D) a já se mu taky líbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :D no není to dokonalý :D já se tomu musim úplně smát :D

Takže všechno je zase alright, až na ty debilní zkoušky, který musim dát... tak mi držte palce!!! :) Ozvu se co nejdřív!
Pusu,
Daphne♥

Chtěl bych tě darling...

4. ledna 2012 v 21:49 | Daphne ♥ |  Words, ideas, dreams
Ahoj zlatíčka v novém roce! :)

Jsem ráda, že jsme se tu zase všichni sešli a vstoupíme společně do šestého roku mého blogu. Nemyslím si, že by se kvalita mého blogování měla s prvním ročníkem na vysoké škole nějak zlepšit, protože vždycky spěchám a nesnažím se o literární skvosty. Většinou se akorát potřebuju vypsat z toho, co mě trápí, co mě pobavilo, nebo když jsem zažila něco, co stojí za to sem psát.
Takže vás znovu vítám a přeju vám hlavně hodně zdraví.

Ráda bych se vrátila k událostem sklonku minulého roku, především teda k Silvestru a dnu jemu předešlému.

V pátek 30. jsem vyrazila k Mahulce a musím říct, že jsem se nemohla dočkat. Vidina nás dvou u ní doma, všude jídlo, muzika, no řekněte, odolali byste? Já ne. Vyrazila jsem obložená alkoholem, s oblečením skoro na týden a kupou očekávání.
V Ústí jsme si došly do kavárny na brzký obídek, koupily si naušnice na party a ještě skočily doplnit zásoby do Alberta :D doma už nás čekal zasloužený odpočinek, válení se, pečení muffinů, vtipná videa a spousta dalších věcí, jako třeba nafukovací rukavice a zázvorové pivo aaaa prostě tak! :D no nemám dost slov pro to, jak moc tu holku zbožňuju :) ♥
Co se týče slavného Silvestra, s Mahulenkou jsme se opily už doma ani jsme nemrkly, vykouzlily jsme ze sebe ty nejkrásnější slečny z celých východních Čech a s župen a vopicí jak z praku jsme vyrazily na party. Upřímně nechápu, že jsme dojely na autobusák bez narušení veřejného klidu nebo jak se tomu říká.

Na autobusák si pro nás přišli ti dva nej... no. nemůžu najít dost dobrý adjektivum. Prostě ti dva mužové, kteří přesně měli přijít a pomohli nám s nákladem. Po příchodu na párty... už to jelo. Tři panáky tequily a flaška vína na tu vypitou vodku ze mě udělala nejlepší kamarádku se všema, problém byl ten, že to tak přišlo jenom mě. A pak už si pamatuju jenom útržky. Šílený juchání s Kájou a holkama před barákem, taky si pamatuju, že sem Kubovi zavazovala prst a pak že byl najednou Novej rok. Volali mi naši, vůbec nevim, co sem jim řikala, volala mi i Markét a to si teda nepamatuju vůbec. Pak jsme se vydali na náměstí v županech, a vzhledem k tomu, že v tu dobu už byla Kája v čudu, tak jsem se začla chovat jak totální stíhačka. Vožralá stíhačka. Hrozně hrozně hrozně moc se za sebe stydim. Hrozně jsem dělala party s bigheadkou a už sem na Lukáše odkazovala jako na svýho muže, hrozně jsem ho chasovala a neustále mu něco vyprávěla. Škoda jenom, že vůbec nevim co. Chudák měl trpělivosti až až, takže mě poslouchal až do tří do rána, kdy jsem ho jak čokl následovala i ven na jeden jeho doutník, chudák, kterej si koupil speciálně a já, prostě největší zkuřka, sem se hned musela za nim nacpat ven. Neskutečný. Kde se tohle ve mě vzalo, ví bůh.
Pán prstenů mi zavřel pusu. A navíc, s hlavou na jeho rameni jsem upřímně ani neměla chuť něco řikat, absolutně mi stačilo, že sedí vedle mě, drží mě za ruku a ještě mě objímá a přikrejvá županem. Akorát teda nechápu, proč jsem mu musela vyprávět o WoWku :D díkybohu to už nebyl monolog, ale celkem plodná debata o tancích, DPSkách a tak :D Fight club mě zabil, ale on pořád seděl vedle, nikam nešel a dal mi pusu i když sem smrděla jak odpaďák zkříženej s popelníkem zkříženej s nálevkou kyseliny, protože sem nic nejedla. A pořád se usmíval. Ale ne jako že sem debil nebo jako že je úchyl, ale prostě tak, že je rád, že je se mnou a že mu to takhle vyhovuje a nehne se. Taky, že se nehnul. Vydržel i Hledá se Nemo a to je od toho dne můj ještě víc zamilovanej film. Akorát asi budu hrozně brečet, až si to někdy pustim. No a to už jsem totálně vystřízlivěla, akorát jsem cejtila ten acetaldehyd úplně všude, ale už jsem byla totál střízlivá a on taky, tak jsem si řikala no, a to je konec, prostě teď až se vzbudí zbytek, tak si prostě odsedne na druhou stranu místnosti a bude předstírat, že se nic nestalo (okej, jsem trošku pokrytec, protože to dělám já) ... no... ale lidi se budili a on pořád seděl vedle, ikdyž jsme se teda museli dát do úklidu. Vůbec jsem to nechápala, bylo to, jako když jste zamilovaný třeba už několik měsíců a jste na party s kámošema. Choval se, jako kdybych k němu patřila už prostě nevim jak dlouho, a to mě prostě dostalo. Přiznávám se, že sem na něj koukala už na plese, Mahu mi o něm pořád vyprávěla a já jsem se trochu ponořila do představy, že by třeba mezi námi mohlo něco vzniknout. Po dlouhé opilé cestě autobusem 29.12. s mým bráchou jsme dospěli k názoru, že za jeden večer se prostě dva lidi dohromady nedaj... a tohle bylo překvapující.
A víte co?

Za jeden večer se dva lidi dohromady doopravdu nedají. Možná, když spolu jdou druhý den někam ven a dohodnou se, že to bylo fajn a zkusí to spolu. Ale těžko se dají dohromady, když jeden z nich nasedne na vlak a odjede 160 km pryč.
Večer na fb jsme se dohodli, že to nebudeme hrotit. Že uvidíme, jak svět poběží dopředu. Myslela jsem, že to tim končí, že je to nazdar a už si nebudem psát, bajbaj. Ale on ne.
Já vím, že jsou to teprv tři dny, ale vždycky se zatím ozval a byla v tom taková hořká pachuť, že bysme se na to měli vyprdnout a koupit si vrtulník.
Dneska celý den jsem se přemlouvala, že už to stačí, že jsem velká a zaneprázdněná, a že sem si to všechno jenom vymyslela. Dneska mi napsal, že nerozumí, proč nemůže být Silvestr každý týden ...
Jooo patos, jasný. Ale celá naše debata se odvíjela od toho, co je potřeba ke zkouškám na medicínu atd., a na konci toho všeho hahaha hihihi se objevila tamta věta a já už skoro ani nemůžu spát.
Jenom prostě doufám, že jednoho dne si budu zas moct položit hlavu na jeho rameno a koukat na Nema. A je mi fuk, jestli to bude za měsíc nebo za půl roku.

Takovej je život na medicíně. Ležíte v knihách a každá věc vás hrozně emočně dostane, protože nemáte jiný zážitky. Tenhle článek je hovno, ale hrozně sem to sem chtěla napsat, když už je to chronologickej blog, těhle pět emočně zhýralejch dní tu musí bejt, až se tomu jednou všemu budu smát.

Adios bitchez!* Happy New Year! ♥
D.♥