Únor 2012

Valentine's day

14. února 2012 v 13:06 | Daphne ♥
Hello everyone po poměrně dlouhé době! :)

Zdravím vás v posledním týdnu zkouškového, musím se pochválit, všechny zkoušky sem zvládla dobře (resp... mnohem víc než dobře :D ), byla jsem za broučkem a Mahulenkou a jela jsem na hory si zalyžovat!! :) Nějak se mi moc daří, musím to zaklepat, tak doufám, že nástup do dalšího semestru nebude moc krutý.

Zkoušky proběhly celkem okay, i když jsem se bála, že jsem je neudělala, byl to vždycky jenom planý poplach, tu fyziku sem uměla jak básničku a tu chemii...no, kdo má základy od Matějdy s Potuž, ten se neztratí :) První pomoc byla naprosto boží :D pan doktor si to v podstatě odřikal celý za mě, stačilo mu říct o Savu v lahvi ve tvaru kachny a bylo :D Na druhou stranu, ten týden, co jsem věnovala učení se na tu zkoušku mi hodně dal, protože jsem si aspoň jistější v tom, jak zareagovat v různých situacích.

V Ústí... to bylo fajn :) celý odpoledne jsem strávila s Lukym a večer jsem šla s Mahulínkou, Hany a Denčou na pitíčko, to jsem se zas dozvěděla drbů :D no a zbytek večera a druhý den jsme se s Mahulínkem tak povalovaly a pouštěly si muziku jako vždycky :) pak mě pan muž odvezl na nádraží, hejhouhou, ňuf :)

Lyžák mediků je dost podivná věc. Máma má pravdu, že už jsme dospělí a že kažýmu vyhovuje jiný typ zábavy. Proto jsem se po večerech moc nebavila, na druhou stranu jsem si udělala o mnohých lidech obrázek. Ale opila jsem se taky, a ne jednou :D A lyžování bylo naprosto dokonalý. Hlavně po ránu byly sjezdovky prázdný a úžasně upravený, připadala jsem si jak kdybych letěla, když jsme tam po ránu blbli... Náš pan asistent a jeho tragický řeči z našeho týmu udělali nejlepší skvadru z celýho osazenstva :D A běžky se mi vlastně taky líbily... nechápu :D nádherný počasí, krásnej výhled, trocha pohybu... připadám si jak vyměněná! :D

A zítra zase frčím do Oustí :) teď se akorát musím učit :/ páč to na nás po tý praxi nahrnou :( ale co. Vlastně se i těšim :)
Takže to je asi všechno, snad se zas brzy ozvu!
Pac a pusu,
D.♥