Duben 2012

Jomaha, jomaso!

21. dubna 2012 v 14:05 | Daphne ♥ |  Ústav pro duševně choré
Páni a paní,
tak se konečně zase ozývám... byl to náročný měsíc, samý písemčičky a pitevčičky, nič moč, ale žiju :)

Na Velikonoce naši odjeli do pryč, tak jsme se na jeden den u nás usídlili s broučkem, koukali jsme na filmy, vařili těstoviny s těstovinama a bylo to celkově moc fajn. Máme very kůl fotečky v rovnejch kšiltech, prostě yummy :D ve snaze učit se periferák jsem ale stejně šla na párty k Laylince, kde se mi povedlo usnout v oblečení, jak jsem byla dead :D ráno jsem si připadala jako záchod. V sobotu jsem zase šla ke Kunám do nory na párty, která byla sice super, ale nakonec to vyústilo, že já, Lucka i Layla jsme tam měly svou aféru - buď nasrání nebo smutek ... jsme fakt dobrý :D no a v neděli jsem jela pro tetu na letiště, chvíli jsme poseděly u nás a druhý den nás obě děda pošibiryboval :D naši se vrátili celkem brzo, takže si Ondra samozřejmě nemohl nechat ujít tu možnost mi naplácat, i když mě stejně kouše a mlátí pořád :D ale jen tak mírně.
V úterý jsme psali ten slavný test z periferáku, no nakonec to dopadlo dobře, ale bála jsem se, že to kvůli tomu obrázku bude za D. Ve středu jsem konečně měla další Glee a v pátek byla Nikki párty, kam jsme se s Mahulkou vydaly převlečeny za Sherlocka a Watsona, ale nakonec jsme vypadaly jako detektiv Colombo :D
Takže jsem slavně vstoupila do letního pitevního týdne. Každý večer jsem vylohnila energeťák, přes den půl litru kolušky a s holkama jsme sešrotovaly několik čokolád. Bylo to hodně náročný a můj metabolismus dost strádal, ale už se pomalu zas dostává do normy.
Včera byl totiž popitevák, slavné zkoušení na závěr, mám A, jsem na sebe pyšná :) ale byl to hroznej stres, to se musí nechat. No a večer byla párty, jenže mě začlo bolet v krku, takže jsem moc nepila, ale celej večer jsme s Marťou kecaly kraviny a strašně jsme se tomu tlemily... Takže to nakonec bylo hrozně super :)
Zítra jsem měla jet do Pardubic, na půl cesty za mým mužem, že se tam sejdem, zajdem třeba do kina a budem se smát lidem na náměstí. Jenže jak mě bolí v krku, tak to nechci pokoušet a radši zůstanu doma. Samozřejmě, mrzí mě to, protože vůbec netuším, kdy se uvidíme, na druhou stranu to ale jinak nejde. Oba toho máme hodně do školy a já už chci ten prvák nějak dokopat do konce. Snad to dopadne dobře.
Posílám Vám všem velkou pusu a ještě dodám fotečky, abyste o něco nepřišli ;)

Takhle jsem šla k Laylince na párty :D


Naprosto nejlepší foto z párty v Kuní noře :D


S Mahulenkou :) ♥

Tak zas někdy, miláčci!
Daphne ♥