Červen 2012

Práázdniny :D aneb Anatomie je doma!

27. června 2012 v 19:47 | Daphne ♥ |  Ústav pro duševně choré
Než se mi načte další díl dokonalého GoT, napíšu vám malý článeček. Ano, je to tak - dala jsem anatomii! :D dala jsem anču a s tím mi začaly prázdniny, tři měsíce volna! Zní to úžasně :)

Zkouška nakonec nebyla ani tak hrozná, jak to na začátku vypadalo.. asi to bude hlavně tím, že jsem si vytáhla výbornou otázku - koleno, jícen, hrudní nervy a hypotalamo-hypofyzární regulace :) usmálo se na mě štěstí.

Na druhou stranu se ale štěstí moc neusmálo na Lukyho, tak mě to mrzí, ale on se s tím nějak popásuje, je to chlap a navíc, škola ho nebere tolik jako mě, aby se kvůli tomu hroutil. Trochu na mě asi je naštvanej, protože sem v poslední době moc nevyvíjela snahu o to, se vidět, ale jako mějte snahu, když máte na krku přes 2000 stránek učení, že jo. Tak doufám, že se to trochu zlepší, přece jenom už jsme spolu půl roku, a to bych teď fakt nechtěla zahodit.

Fotečky:

Musím uznat, že je to prostě ťutínek :)

Po zkoušce z anatomie ... dvě největší kočky našeho ročníku :P akorát že po zkouškovym i ty nejkrásnější vypadají trochu "mdle" :D

Jo a ještě jednou mi někdo řekne, že je medicína vlastně hrozně v pohodě, tak ho čeká pomalá a bolestivá smrt :D

Takže tak děcka!
Miluju medicínu :) je to to nejlepší na světě.

A prázdniny miluju ještě vííííc :D
D.♥

MÁM HISTOLOGII! :D :D :D

12. června 2012 v 13:18 | Daphne ♥ |  Ústav pro duševně choré
Je to tam!! Dala jsem to! :D Bylo to teda dost hrozný, pan profesor si mě vychutnával, a nakonec byl moc hodný a dal mi dvojku :)
Upřímně se mi udělalo fakt zle, když jsem se podívala do mikroskopu a uviděla jsem tohle:

Plakat se mi úplně nechtělo, ale můj vysněnej jícen nebo děloha to fakt nebyly :D no a obecka jádro buněčné, to celkem šlo, i když jsem se dušovala, jak to nechci :D

Dvojku jsem si nějak vybojovala, mám to, takže mám prerekvizici do druháku a je to tam prostě! :D teď ještě anča, který je si ce milion, ale mám jí radši. Tak snad to zvládnem a pak už prázdniny! (Humáč se nějak poddá)

A večer párty a pak studium anči... musim koupit broučkovi dárek k narozkám a s mamkou na sushii :)) jupíí

posílám pusinku, držte mi palce!:)
D.*