Červenec 2012

And after all, you're my wonderwall

30. července 2012 v 23:01 | Daphne♥ |  Words, ideas, dreams
Těžko uvěřit, že věc, na kterou se těšíte celý rok, je najednou pryč. Hrůza. Ale nedá se nic dělat, máme zas spoustu vzpomínek, utužili jsme naše vztahy, některé pošramotili, seznámili se pořádně s Paulem, zjistili jsme, co všechno vydržíme a co ne. Zkusili jsme si několik zvláštních situací, poprali se s nepřízní počasí, i s nepřízní osudu :D Teď nezbývá než doufat, že příští rok to bude ještě lepší, ať už je to Liberec 2013 nebo Vrchlabí 2013 nebo třeba Praha 2013. To je jedno, poučili jsme se z chyb a příští rok to bude dokonalejší než dokonalý, protože letošní ročník byl skvělej. Nejsem si úplně jistá, co tomu dodalo tu hořkosladkou příchuť, rozhodně doufám, že se máme všichni pořád stejně rádi, ne-li víc.

Teď bych se ráda dostala k menšímu resumé:
Všechno začalo úplně typicky - Kuny přišly pozdě na sraz, cesta autobusem ve fun&relax proběhla hladce. Paul neměl pas, tak jsme museli telefonovat dom. Dokonce nám do pokoje dali i přistýlku. Hadžiko bylo spravený, jaj, XD kino taky jelo, i Cybercafé s našim starým známým Lukášem :D
První den jsme jeli do naší oblíbené hospody, kde zavřeli v 11 večer, trochu pech. Tak se někteří odebrali do eSka, já a moje grupa jsme odevzdali Terezku na ubytovně a potom jsme šli do nonstopu, kde nás nakonec druhá grupa joinula. To byl velice fajn večer, popovídali jsme si a šli jsme i celkem v normální dobu spát. Druhý den začala ta pravá zábava. Sice vůbec nevim, co jsme dělali, ale asi jsme byli v Babylónu, nakoupit a potom v eSku. Jo už vim! To byl ten večer, co bylo Terezce špatně. Ale zvládli jsme to :) Další den to bylo asi podobný, nevim jistě, jestli jsme byli v Cybercafé ten den, nejspíš jo, střílely jsme zombíky a potom jsem se skupinkou došla na náměstí k radnici a na pizzu, potom jsme odchytili zbytek a zamířili na nákup. Pak esko. Jeden z těch večerů, nebo spíše rán, se Philip rozhodl, že jde do Babylónu. Holky šly za ním, on si suverénně odnesl předl/kožku z Cybercafé, kterou jsme do konce týdne měli jako rohožku.
Další den bych řekla, že jsme testovali rostlinstvo, šly jsme s Mahu na výlet a pak jsme všichni usnuli a spali až asi do desíti, do eSka jsme šli hrozně pozdě, ale proběhlo to v pořádku.
V sobotu Míša odjel a Aničce bylo zle, to bylo nanic, chudinka musela ležet a nemohla s náma do eSka. No, aspoň nemusela sledovat jakýstakýs drama, který se tam tak pod pokličkou odehrálo :D
Vztahy se v Liberci vařily jak glutamát. Layla a Mahu se usmířily! Chápete to? To je jak dream come true! Krása.
No a Layla mi taky neustále opakovala, jak ráda bude babysittovat moje a Philovy děti, ještě žádný nemáme a vážně netušim, kam tohle směřuje :D je to taky dream come true, ale asi jsem si nikdy neuvědomila, jaká složitá situace z toho vyplyne. No nic :) (ale je to divnej pocit, dát se konečně něco-jako-dohromady s vašim budoucím manželem :D )
Dneska se mi sice zdálo o Lukášovi, ale ono to třeba časem přejde.

Teď bych sem ráda dala Aniččin výtvor, který vystihuje libereckou atmosféru, patří jí vřelý dík! Jsi úžasná! :D :*
Haha :D Takže asi tak. Ještě chcete fotky? I bet you do!You know what? I'm fine. I'm good. Jediný, co mi chybí je zkouška z humáče, tak snad to pozítří dobře dopadne.
Teď nezbývá než ... se vyrovnat s celým tímhle měsíce, uvědomit si, co je důležitý a co ne a doufat, že to můj organismus vstřebá. Mám ještě zbytkovej glutamát v krvi a je mi strašně zvláštně, doufám, že je to jenom PMS :D

Mějte se krásně :)
Ještě dva měsíce prázdnin před námi!
D.♥

Malá pseudofilosofická úvaha

22. července 2012 v 20:40 | Daphne* |  Princess herself
Tak je tedy opravdu konec. Už mi přišla zpráva, že je oficiálně konec, znovu jsem si vyslechla, že jsem krásná a chytrá, ale že prostě ne. Tak asi nejsem dost krásná a dost chytrá, aby si mě nechal. What can you do when your good isn't good enough?
Barunka má pravdu, příští roky bychom se neviděli o moc víc, vlastně asi pořád stejně. Škoda, že jsem ho nepřesvědčila. Moje povaha a osobnost je hodně složitá, ale myslela jsem si, že jsme si podobní a bude to chápat. Asi ne. Achjo.

Teď jsme byli s našima a Sausvůdíkama v Krkonoších, tak to bylo dobrý, měla jsem kolem sebe spoustu lidí, tak jsem to nějak dokázala setřást. V úterý naštěstí hned jedem do Liberce, takže to bude taky v pohodě, ale potom, až budu doma třeba sama, tak se bojim, že udělám nějakou blbost, budu mu brečet do telefonu nebo se ožeru do blitek nebo oboje :/ no, bojujem bojujem, I'm alone but not lonely, kamarádů mám naštěstí pořád stejně jako na začátku tohohle všeho.

Můžu si za to sama. Vyprovokovala jsem to já. Neměla jsem na něj bejt hnusná, dala jsem mu to sežrat, ta jeho ješitnost bylo jenom schovaný zklamání a já jsem to nepoznala a byla jsem na něj nepříjemná. Potom jsem nabyla pocitu, že to mám všechno hrozně na háku a můžu si dělat co chci, protože on mě dostatečně nepochválil a já jsem teď zhrzená. Hovno hovno.

Jestli se mi poštěstí, že si třeba někdy najdu někoho dalšího, tak si musim slíbit, že se mu budu věnovat víc. Nebo ne víc, prostě tak, jak si to zaslouží, ne že budu čekat, až přijde jeho čas v mym plánu. Pozdě bycha honit.
Doufám, že se jeho a moje cesta v budoucnu ještě zkříží. Nemůžu vzít, že je to konec. Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, a proto si myslím, že za pár let třeba oba zmoudříme a dáme to dohromady znova :)

Ach já bláhová, což :D

Ještě jsem se tu chtěla rozepisovat nad tím, že můj budoucí přítel nesmí bejt medik. Chci humáče, co mě bude obdivovat :D no už na to peču, jdu se koukat na Farmu :D
Fotky dodám ;)
Všechny vás pozdravuju, hlavně ty za oceánem ;)) ňuf *
D. <3

Co červenec dal a vzal

19. července 2012 v 15:57 | Daphne* |  Princess herself
Zdrástvujtě my dears :)
Prázdniny jsou v plném proudu, utíkají nesmírnou rychlostí a už jsme skoro na konci července. Hrůza :D
Podařilo se mi úspěšně splnit 3/4 zkoušek, humáč mě čeká 1.8., tak vesele čtu tu knihu blábolů, ale no stress.

Teď jsem byla 14 dní střídavě u Mahulky na chatě a u Mahulky doma. Bylo to skvělý, musím říct, že se to vyvedlo přesně, jak jsem chtěla, byly jsme na Kraličáku, vyprocházený, viděly jsme všechny možný seriály a filmy, byly jsme na párty atd.

Jedna věc se mi nepovedla. Zapomněla jsem, že bych třeba taky nějaký čas měla věnovat svýmu příteli, ten si to vzal víc než osobně a rozhodl se, že už ho to takhle dál nebaví. A tak je zase konec. Pořád mám trochu jiskru naděje, že mu budu chybět, že si vzpomene na ty dobrý věci a že mi dá ještě šanci. Kdyby v tom byla jiná holka... ale nemám to na koho shodit než na sebe :( dárek k narozkám, co jsem mu nestihla dát, tu pandu, mám teď u sebe a prostě doufám, že se mi poštěstí mu jí dát, že se to všechno vrátí. Nedokážu si moc představit, že bych si měla hledat někoho novýho. Dokážu perfektně fungovat sama, ale ten lidskej pocit, že někoho máte, mi bude chybět... moc nevim, co dělat.Tak jak vidíte, jsme prostě nádherný. :)

Příští týden se jede do Liberečku! Teď jedu na chvilku do Krkonoš a pak to vypukne, nemůžu se dočkat :)) ještě mít toho Lukáše a je všechno skvěloskvělý. Ale nemůžu si kazit prázdniny, a nesmim je kazit ostatním. Teď se s tim nějak srovnám a pak prostě PAAARTAAAAY :D

Posílám všem velký pusinky.
Jo - btw - Game of thrones je neskvělejší záležitost ;) doporučuju.
Ňuf :*
D.