Září 2012

Martin Freeman should be banned.

26. září 2012 v 21:11 | Daphne ♥ |  Friends in need are friends indeed
Dámy a pánové :)
Co je nového? Blíží se školička. Co dál? Dochodila jsem rehabilitace se zádama, snad mi to trochu pomohlo. Děda je v nemocnici. Not good. Viděla jsem se s Akinkou♥. Chodíme do posilky.

BYLA JSEM NA COLDPLAY♥
Nejlepší nejlepší nejlepší. S Markétkou jsme si to moc moc užily, svítící náramky a všechny ty písničky, co se člověku chce brečet a zároveň skákat radostí... a ty ohňostroje! Bylo to dokonalý. Já pořádně moc nevím, co k tomu psát. Když to začalo, tak jsem byla úplně ochromená a potom jsem si vykřičela a vyzpívala hlasivky.

Chodím pravidelně pro Noemi do školky, snažím se si vydělat na letenku. Snad to vyjde. Byly jsme s holkama na zumbě a na pilates, obojí boží :) Mám zaplacenou autoškolu, haha. Už mám doma nové učebnice.
Viděla jsem se s Thereskou a s Barčou Bláhů, paráda :) Úspěšně jsem se zapsala do druháku a teď se těším na pátek, až uvidím moje krásné ženušky ;)

Prohibice mě nějak nezasáhla, je mi to fuk. Nebudu se dále vyjadřovat :D
Můj milý už je v Džermeny. V pořádku dneska dojeli. Uf.

Ozvu se příští týden, abych vás informovala, co škola :D
Love,
D. xx

Push and squeeze!

10. září 2012 v 20:29 | Daphne ♥ |  Princess herself
Ahooj v září!
Asi jsem vám ještě neřikala, že se snažim zhubnout. Oujé. Už to tak bude. Ráda bych do Vánoc, nebo aspoň do léta shodila ten děsivej špek, co mám na břiše, abych buď na mamčině párty vypadala chic, a u Mácháče v létě, aby se za mě můj muž nemusel stydět.
Jak to probíhá?
Jím líp. Už se necpu, přemejšlim o tom, co jim a snažim se jíst zdravě. Tenhle víkend třeba se mi to nepovedlo, byly jsme s Mahu u její babičky a to je teda mazec :D dva řízky, kopec bramborovýho salátu, no ale jak dobrý to bylo... ach ach :D
No a snažim se cvičit. Chodíme s holkama jednou týdně do posilovny, což je vtipný, protože já tam vždycky sotva žiju a ony si ještě stíhaj povídat :D no ale ten pocit, kdy vám teče pot i z očí je k nezaplacení ;) plus cvičím pure barre, to je fajn, a teď holky začaly s Jillian, tak se občas taky snažím, už sem to cvičila 3x, tak ještě 27x a pak zas znova :D
Vážim okolo 60 kg, pokud váhy nelžou, a ráda bych to snížila na 55kg, ale netroufám si říct, jestli se mi to povede. Až začne škola, tak se zas začnu cpát na stres a hlavně nevim, kdy budu moct cvičit. Ale zas Layla má pravdu, že pokud má člověk čas na tumblr, má čas i na cvičení. Ta Jillian je fajn, že má jenom půl hoďky, tak to určitě nějak dám :)
Zítra jdu na rhb, ráda bych si ráno dala pure barre, ale asi budu muset za dědou do nemocnice, což je samozřejmě důležitější. Ve středu asi skočim sama do posilky, ve čtvrtek zase cvíčo doma a v pátek posilka s holkama :)
Tak se moc těšim, třeba na konči září uvidím nějakou změnu :)
Dám vám se fotku diplomu ze soboty, jsme měga hvězdy ;)

Have a great time, guys :*
Daphne ♥